Return to site

Używasz tej folii - trujesz się, hodujesz niepłodność!

Nie zdajesz sobie sprawy, że w kuchni trzymasz rzeczy, które są niebezpieczne dla zdrowia, które mogą wywoływać niepłodność. Jeśli używasz tej folii do produktów spożywczych, może się to skończyć poważnymi konsekwencjami zdrowotnymi. Warto, więc może przyjrzeć się, co trzymasz w kuchennej szafce. Bo być może jest to jeden z powodów twojej niepłodności.

Niestety toksycznych pomocy kuchennych jest wiele. Jedną z nich jest folia aluminiowa. Często używana do gotowania, pieczenia, grillowania i pakowania żywności. Jak pokazują badania, folia nie jest tak bezpieczna jak sądzono. Używanie jej rodzi za sobą śmiertelne konsekwencje. Dlaczego? Bo aluminium to neurotoksyna - uszkadza mózg, prowadzi do Alzheimera. Co jeszcze? Prowadzi do osłabienia pamięci, utraty koordynacji, równowagi, do spadku psychicznego. Pamiętaj, że na efekty swojej niewiedzy czekasz latami. Jej owoce zbierasz w dłuższej perspektywie czasu.

Jak pokazują badania przeprowadzone przez dr. E. Zubaidy - badacza inżynierii chemicznej na Uniwersytecie Amerykańskim w Sharjah pożywienie gotowane w folii aluminiowej zawiera 400 mg związków aluminium, śmiercionośnego metalu. Tymczasem Światowa Organizacja Zdrowa dopuszcza dzienne spożywanie ich w dawce nieprzekraczającej 60 mg dziennie. Jak twierdzi dr E. Zubaidy szczególnie niebezpieczne jest używanie folii do pomidorów, dań z dodatkiem cytryny i owoców cytrusowych. Przeprowadzone badanie pokazało, że wraz ze wzrostem temperatury, rośnie szkodliwość produktów przygotowywanych z udziałem folii aluminiowej. Pod wpływem wysokiej temperatury uwalniane są związki do pożywienia, przez co powstają problemy zdrowotne, zakłócona jest pracę mózgu i odbiór przez niego sygnałów płynących z ciała. Aluminium uszkadza kości gromadząc się w ich wnętrzu, powoduje włóknienie płuc i wpływa na drogi oddechowe. Może być pośrednią przyczyną niepłodności.

Poznaj powód swoich trudności z zajściem w ciążę,

puki jest jeszcze czas na dziecko :)

All Posts
×

Almost done…

We just sent you an email. Please click the link in the email to confirm your subscription!

OKSubscriptions powered by Strikingly