Return to site

Życie bez tej przyjemności obniża poziom energii. Dowiedz się jak czas starań o dziecko wpływa na joni.

Kochasz się, bo starasz się o dziecko ale seks nie przynosi ci prawdziwej przyjemności, może czujesz ból, pieczenie, kłucie, może twoim wyzwaniem jest brak lub słaba wrażliwość swojej kobiecości. Przeczytaj co jest tego powodem.

Pochwa kobiety gromadzi napięcia emocjonalne oraz traumy. Doświadczenie bólu, pieczenia, kłucia, niechęci poddawania się penetracji intymnych części ciała, wybuchowość, niekontrolowana złość, płacz bez powodu może świadczyć o tym, że wyparłaś całą swoją kobiecość lub tylko jej poszczególne części: waginę, łechtaczkę.

Co w takiej sytuacji możesz zrobić? Masuj cipkę. Możesz to robić sama, z partnerem lub idź do specjalisty. Poczuj jak joni (cipka) za każdym razem daje ci coraz to przyjemniejsze doznania, jak dostarcza ci błogości.

Podziałanie na joni jest jedną z najpotężniejszych metod uzdrowienia seksualności. Jej celem jest uwolnienie traum, zastałych i głęboko ukrytych emocji również tych odziedziczonych po przodkach, uwalnianie potencjału, osiągnięcie wyższych stanów świadomości, odczuwanie większej rozkoszy i przyjemności oraz poczucie wolności! Uwolnienie z bagażu doświadczeń otwiera ciało, wypuszcza nagromadzony stres, umożliwia lepszy przepływ energii życiowej. Budzi się wewnętrzna Bogini. Otwiera się szeroko okno rokoszy.

All Posts
×

Almost done…

We just sent you an email. Please click the link in the email to confirm your subscription!

OKSubscriptions powered by Strikingly