Return to site

Zwątpienie zabija poczęcie dziecka!

Jeśli wątpisz, brakuje ci wiary, że zajdziesz w ciąże, poczniesz dziecko to właśnie zabijasz w zalążku, to co ledwo rozpoczęłaś. Wiara przenosi góry. Możesz wiele ale musisz w to wierzyć i podążać w kierunku tego. Samo nic się nie dzieje! Wszystko co spotyka cię w życiu to efekt twojej pracy. Co siejesz, to i zbierasz. Obudź się! Weź życie we własne ręce!

Poczęcie dziecka to praca, która popłaca, która może przynieść cudowne chwile. Możesz zajść w ciąże i być cudowną mamą tylko uwierz w to. Możesz stworzyć sobie dziecko!

Energia podąża za uwagą. Tam na czym się skupiasz, idzie energia. Skupiasz się na niepłodności, na braku ciąży- dostajesz go więcej i więcej. Powiedz STOP! Zatrzymaj ten bieg. Czas zmienić kierunek. Bycie w braku zabija. Pozwól sobie być mamą!  

"Jeśli macie ideał i całkowicie weń wierzycie, trzymajcie go zupełnie dla siebie nie mówiąc o nim innym, dopóki się zupełnie nie skonsoliduje w formie.

Zawsze utrzymujcie jasno w umyśle tę jedną rzecz, której macie dokonać.

To utrzymuje umysł w jasność. Z chwilą, gdy pozwalamy wejść innej myśli stajemy się dwojako myślącymi i mamy tzw. podwójny umysł." - "Życie i nauka Mistrzów Dalekiego Wschodu"

Poprzez swoje intencje możesz wybrać, czego chcesz, co chcesz doświadczyć, gdzie chcesz być, kim chcesz być w swojej rzeczywistości. Twoja intencja dostraja się do drgań jakie wysyłasz. Pamiętaj, że to czego doświadczasz, sam stworzyłaś, jesteś za to odpowiedzialna. Czy w związku z powyższym dalej chcesz iść tę samą drogą? Drogą, która doprowadzała cię w miejsce, w którym obecnie jesteś? Możesz doświadczyć cudu narodzin, niezależnie od tego, czy wydaje ci się na ten moment to możliwe czy też nie. Możesz jeśli zmienisz swoją świadomość. Masz wiele możliwości, wiele dróg. Musisz tylko dokonać wyboru, czego chcesz doświadczyć. Musisz pozwolić sobie na to, by to się zadziało.

All Posts
×

Almost done…

We just sent you an email. Please click the link in the email to confirm your subscription!

OKSubscriptions powered by Strikingly