Return to site

Zrób to coś. Szybciej zajdziesz w ciążę!

Brak ciąży i związana z nią presja otoczenia wywołuje dodatkowy stres, spięcie organizmu. Czy taka postawa może sprzyjać poczęciu dziecka? Przeczytaj, co możesz z tym zrobić.

Zadaj sobie pytanie, czy jest ci wygodnie, dobrze. Co możesz zrobić by było ci wygodnie, dobrze. Znajdź pasję, rób ją całym sobą, wyrażaj się w pełni, bez oczekiwań, bez ograniczeń, zaakceptuj siebie w pełni, z tym wszystkim co masz - pokochaj każdy centymetr swojego ciała. Puść kontrolę i trenuj ją codziennie.

Stań się kobietą orgazmiczną, pełną pasji i namiętności, pełną radości. Przeżywaj swoje emocje w pełni. Sięgaj po to czego pragniesz, czego potrzebujesz, czego chcesz.

Znajdź swoja indywidualną , seksowną i twórczą praktykę. Znajdź coś, co gdy robisz, to sprawia ci przyjemność (malowanie, taniec, śpiewanie, lepienie z gliny, rzeźbienie itp.). Dlaczego znalezienie tego w życiu jest tak ważne? By było ci dobrze, byś odnalazł w sobie więcej pożądania na co dzień. Abyś poczuła pasję w związku, pracy, seksie itp.

Eksploruj swoją seksualność. Wejdź tam poprzez odnalezienie swojego twórczego wyrazu. Twórczość jest ściśle powiązana z seksem. Kiedy oddajesz się w pasji tworzenia wtedy kieruje tobą ta sama energia , która sprawia, że masz ochotę wpaść w ramiona ukochanej osoby. Aby tak się stało, aby ta twórcza praktyka, którą znajdziesz jako swoja pasję tak zadziałała, potrzebuje spełniać trzy warunki.

Warunki:

  • Kiedy oddajesz się tej praktyce pozbądź się wszelkich oczekiwań co do efektu. Robisz ją niezależnie od tego czy jesteś w tym dobry czy nie. Przestań oceniać się, przestań oceniać efekt własnej pracy. To jest mało istotne. Ważne byś w to weszła całą sobą. Odżuć ocenianie, które wpajano ci od dziecka. Odżuć tę szkolną krzywdę,  gdzie stawiano ci oceny za rysunek, śpiew, taniec. Robisz to dla siebie, nie dla oceny. Ocenianie może tylko sprawić, że przestaniesz to robić, bo przecież nie jesteś w tym dobra. A więc bądź w przyjemności bez oceniania. Czy to ważne jak namalowane , jak zatańczyłaś. Ważne, że się w tym zatraciłaś, robisz to po prostu z przyjemnością nawet gdy jesteś w tym co zrobiłeś beznadziejna.
  • Kiedy to robisz oddajesz się temu w pełni, wyrażasz sie w pełni. Gdy malujesz, tańczysz, śpiewasz, uprawiasz seks, robisz to całym sobą. Nawet wtedy gdy pojawi się emocja (np. gniewu, złości), która to niszczy. Bądź sobą. Odżuć oczekiwania, spełnienia . Zapominając o oczekiwaniach dostajesz się do przestrzeni namiętności, ekstazy. Możesz to trenować oddając się twórczości. Bądź świadoma, że to co cię prowadzi, to co kieruje tobą to seksualna energia. Wtedy gdy pozbędziesz się oczekiwań będziesz mógła wyrazić się w pełni w twórczości i seksie. Pozwól sobie w tym momencie na wszystko. Nawet jeśli to zmieni choreografię, którą wcześniej zaplanowałaś albo przebieg romantycznego spotkania. Trenuj swobodę w wyrażaniu się poprzez seksowną duchowa praktykę twórczą… 
  • Trzeci warunek , który sprawi, że twoje życie nabierze kolorów  i mocy seksualnej energii to, to że możesz dzięki tej praktyce eksperymentować z puszczaniem kontroli. Żeby mieć super orgazmy konieczne jest puszczenie kontroli. A więc, puść kontrolę. Oddaj się czemuś, z pasją, bez kontroli bez oczekiwań. Wyraź w tym całąm siebie. Poczuj to w całym ciele. Gdy to zrobisz, zatapiasz się w tym.  Wtedy nic więcej poza tym co robisz -  tańcem, śpiewem, muzyką, uprawianiem miłości nie ma.  Oddaj się temu w pełni, bez oczekiwań i eksperymentuj bezpiecznie. Pozwól sobie na to.

Przeskakuj, próbuj różnych rzeczy aż znajdziesz to coś. Po czym poznasz czy masz coś. Kiedy się czymś tak zachwycasz, że zapominasz, że z tego ma powstać efekt. Wtedy wiesz, że to jest właśnie to.

Trenuj przyjemność. Oddawaj się jej regularnie. Niech stanie się na co dzień obecna w twoim życiu. Wytrenuj się w niej. Niech ci będzie dobrze i przyjemnie, poczuj pasję, namiętność, pożądanie, ekstazję, orgazmy. To twoje prawo, które masz od urodzenia. Z takim podejściem łatwiej zajdziesz w ciążę.

All Posts
×

Almost done…

We just sent you an email. Please click the link in the email to confirm your subscription!

OKSubscriptions powered by Strikingly