Return to site

Zobacz, co mówi ci CIAŁO!

Decyzja o dziecku, to poważna decyzja. Jedna z najważniejszych w życiu.To nie grymas pozostania mamą ale odpowiedzialność za drugiego człowieka jest kluczowe w zajściu w ciążę. Zanim poczniesz dziecko, zobacz co mówi ci ciało!

Każdy symptom, który wysyła ci ciało jest głębią. Możesz go zignorować, możesz odciąć sygnał płynący do mózgu zażywając tabletkę ale możesz też powrócić do siebie i odbudować to, co odbudować jeszcze można. I wtedy dopiero zajść w ciążę. Bo przecież to w jakim jesteś stanie dzisiaj zależy jak będziesz czuła się w ciąży i po ciąży. Dziecko dostaje to co najlepsze kosztem ciebie. Masz wybór - silna mama, czy w rozsypce. Co wybierasz?

Zobacz co mówi ciało, jakie wysyła symptomy.

Bóle w krzyżu powoduje niedostatek energii w nerkach, pęcherzu moczowym i jelicie grubym.

Bóle ramion świadczy o obniżonym poziomie energii w jelicie grubym i płucach.

Ból kolan, to sprawa energii nerek i pęcherza moczowego, żołądka i woreczka żółciowego.

Za ból stawów biodrowych odpowiadają woreczek żółciowy i nerki.

Nerki odpowiadają za gospodarkę mineralną i wodną w organizmie a ich osłabiona aktywność może być przyczyną obrzęku nóg, a później całego ciała. Gdy obniża się aktywność nerek, obniża się również aktywność układu limfatycznego, hormonalnego i funkcja szpiku kostnego. Osłabione jest również tworzenie krwi i odporność organizmu.
Gdy pogarsza się funkcjonowanie wątroby, woreczka żółciowego, zaczynają niedomagać stawy biodrowe i ścięgna, pojawiają się zwichnięcia kostek.

I tak na przykład, gdy jesteś w ciąży i odżywiasz się nieprawidłowo obciążasz woreczek żółciowy. Dodatkowo, gdy w twojej rodzinie były zaburzenia funkcji woreczka żółciowego, dziecko może urodzić się z dysplazją stawu biodrowego lub niedostatecznie rozwiniętymi stawami biodrowymi.

Możesz tego uniknąć, możesz uniknąć wielu niepotrzebnych cierpień. Możesz zharmonizować swój organizm a tym samym możemy wpłynąć na zmniejszenie ryzyka narodzin potomka z nieprawidłowo rozwiniętymi stawami biodrowymi i innymi zdrowotnymi wyzwaniami.

Poprzez harmonizację, przez właściwe odżywianie możemy zahamować, zatrzymać a nawet odwrócić degeneracyjny proces stawu biodrowego i innych części ciała. Właściwa gospodarka energetyczna i prawidłowe odżywianie, regeneruje staw biodrowy, regenerują ciało. Wzmacniając energetykę ciała możesz zapobiec degeneracji wszystkich stawów, kolan, ramion, bioder, palców, kręgosłupa. Możesz cieszyć się zdrowiem. Możesz cieszyć się ciążą i macierzyństwem bez bólu.

All Posts
×

Almost done…

We just sent you an email. Please click the link in the email to confirm your subscription!

OKSubscriptions powered by Strikingly