Return to site

Zaskocz GO - w Walentynki zrób to inaczej

Walentynki tuż, tuż. Najwyższa pora, by przygotować się na ten wyjątkowy dzień. Oderwać swoje myśli od dnia codziennego, od trudności z zajściem w ciążę. Zaskocz go czymś innym, by ten dzień pozostał na długo w jego pamięci. I dał mu i tobie nowy powiew, energię do starań o dziecko. Zobacz sposób na walentynkowy dzień.

Walentynki nie muszą być nudne! Mogą być pretekstem do wprowadzenia odrobiny świeżości do waszego związku. Możesz na moment zapomnieć o trudnościach w zajściu w ciążę, odprężyć się. Kto wiek jak to na was zadziała? Zobacz co możesz zrobić?

Wykąp ukochanego! Daj mu najłagodniejszy sposób pieszczot. Przygotuj łazienkę. Wlej do wanny ciepłej wody, dodaj naturalne olejki eteryczne. Zapal świece, włącz tantryczną muzykę. Zrelaksowany, odprężony mężczyzna należy do ciebie. Zacznij od umycia mu głowy. Nałóż szampon, masuj delikatnie skórę głowy. Masuj, rozcieraj, delikatnie drap. Dłonie przesuwaj od czoła do potylicy. Przejdź na szyję. Opłucz głowę czystą wodą z czułością. Pocałuj go, tam gdzie podpowiada ci intuicja. Żartuj, śmiej się. Niech kąpiel stanie się zabawą. Osusz mu delikatnie ręcznikiem głowę, twarz, szyję. Wycieraj tak, jakbyś go pieściła. Możesz chwycić jego usta, uszy lekko zębami. Umyj mu nogi. Zacznij od namydlenia stopy. Opuszkami palców naciskaj jego podeszwy stóp - wymasuj je. Przesuń rękę wzdłuż nogi ku górze. Masuj ją delikatnie. Dojdź do uda. Delikatnie masuj je okrężnymi ruchami całą dłonią. Masuj go bez pośpiechu. To cudowna chwila, która sprawi wam obojgu wiele radości. Dla kobiety dotykanie umięśnionych kończyn mężczyzny jest ekscytujące. Bo przecież to na nich opiera się w chwili wejścia.

Przejdź do dłoni. Namydl każdy jego paluszek i z czułością pieść je. Spokojnie delektuj się dłonią. Liczba neuronów czuciowych mieszczących się na dłoni jest prawie równie duża co liczba neuronów na całkowitej powierzchni całego jego ciała (wyjątek stanowią usta). Spłucz. Gdy tak z czułością zostały umyte, czy można oprzeć się chęci ssania palców? Pocałuj mu usta.

Przejdź w górę ręki. Wymasuj ją z czułością. Po czym namydl mu barki, doły pachwinowe, ramiona, tors. Zajmij się jego plecami. Każdy szczegół jest przyjemy. Masuj go czule, delikatnie. Teraz czas na najbardziej podniecającą środkową strefą erogenną mężczyzny. Zajmij się brzuchem, podbrzuszem, międzyudziami. Namydl i wymasuj szparę pośladkową wraz z pierścieniem odbytu. Po czym przejdź do pośladków. Umycie penisa, jąder pozostaw na koniec. Każdy twój ruch może być upajający. Może być piękny. Jednak dotyk penisa, jąder i pośladków dostarcza największej przyjemności.

All Posts
×

Almost done…

We just sent you an email. Please click the link in the email to confirm your subscription!

OKSubscriptions powered by Strikingly