Return to site

Zaskakujące ćwiczenie, które odmładza i poprawia płodność #6

Trudności z zajściem w ciąże nie biorą się tak po prostu. One powstają latami. Pracujesz na nie przez całe swoje życie. Jeśli zmagasz się zatem z niemożnością poczęcia dziecka zastanów się co możesz zrobić, co usprawnić, by poprawić swoją płodność - zdrowie.

Problem z zajściem w ciążę to nie problem, tylko wyzwanie do pokonania. W tym celu możesz wykorzystać te pięć ćwiczeń, które kolejno zostały ci przedstawione. Możesz wspomóc organizm, możesz dać mu potrzebną energię, która porządkuje wszystko. Możesz wykonywać przedstawione ci ćwiczenia. Wykonuj je bez pośpiechu w spokoju, wkładając w nie serce. Możesz pozwolić sobie na niedoskonałość, na błędy. Nie od razu Kraków zbudowano. Jeśli któreś ćwiczenie sprawia ci szczególną trudność, poczekaj na odpowiedni moment, przygotuj się mentalnie do niego, po czym zacznij je robić. Jeśli coś ci dolega, jeśli gdzieś kuleje twoje zdrowie, przed wykonywaniem ćwiczeń skonsultuj się z lekarzem, zapytaj go o zdanie. Ćwicząc oddychaj powoli, luźno, swobodnie i głęboko. Głębokie oddychanie oczyszcza płuca, zastępuje nieświeże powietrze świeżym, wprowadza do krwioobiegu więcej tlenu. A dotleniona krew ożywia komórki, napełnia je energią. Wolne oddychanie ma wiele korzyści, jedną z nich jest usprawnione krążenie a w efekcie natleniona krew skutecznie doprowadzona jest do każdej komórki twojego ciała.

Każdego dnia wykonuj każde ćwiczenie po kolei, począwszy od pierwszego po piąte. Zacznij od 3 powtórzeń dziennie, stopniowo każdego tygodnia dodając 2 powtórzenia aż dojdziesz do 21 powtórzeń. Dobrze sprawdza się ćwiczenie poranne. Pobudzasz organizm do pracy. Dostajesz energię na cały dzień.

Po każdej serii połóż się na podłożu i odpocznij. Relaksacja powinna trwać od 5 do 10 minut. W tym czasie ugruntowuje się to co wypracowałaś podczas ćwiczeń. To ważne. Te ćwiczenia to nie tylko ćwiczenia, to aż ćwiczenia, które porządkują twoje ciało. A więc połóż się na wznak na podłodze, ręce ułóż wzdłuż ciała otwartymi dłońmi skierowanymi ku górze, nogi luźno wyprostuj. Zamknij oczy. Wykonaj skanowanie ciała połączone z oddychaniem brzusznym. Pozwól sobie na uwolnienie napięć, pozwól swoim nerwom, gruczołom i narządom ciała doświadczyć najwyższej korzyści jaka została wypracowana podczas ćwiczeń. Właśnie rozpoczęłaś proces odnowy, proces naprawiania układu hormonalnego, proces usprawniania płodności.

All Posts
×

Almost done…

We just sent you an email. Please click the link in the email to confirm your subscription!

OKSubscriptions powered by Strikingly