Return to site

Zaskakujące ćwiczenie, które odmładza i poprawia płodność #5

Zniechęcenie i poddanie się jest utratą być może ostatniej szansy na zajście w ciążę. Wielkość pragnienia widać po wielkości działania. To jak bardzo zależy ci na czymś pokazuje twoje zaangażowanie w to coś. Można dużo mówić, można odpowiedzialność za brak ciąży spychać na innych. Prawda jest taka sama jesteś odpowiedzialna za swoje życie. Masz w sobie MOC. Obudź ją. Pokonaj niepłodność. Poznaj ćwiczenie, które ci w tym pomoże.

W zdrowym ciele zdrowy duch. Zdrowie czyli porządek. Zdrowie czyli płodność. Zdrowie do prawidłowo pracujący układ hormonalny. Zdrowie to energia do życia. Pobudź je. Ćwiczenie piąte w tym ci pomoże.

Wykonaj to ćwiczenie bezpośrednio po czwartym opisanym w poprzednim artykule. Zaczynamy. Zdejmij buty, kapcie, skarpety. Twoje stopy niech będą bose. To znacznie ułatwi ci wykonanie tego ćwiczenia. Połóż się na podłożu (podłoga, mata) brzuchem do dołu. Ręce i nogi rozłóż na szerokość ramion około 60 cm a następnie dłonie ułóż przy klatce piersiowej. Nogi wyprostuj. Palce nóg podegnij. To tak jakbyś przygotowywała się do robienia pompek. Zaciśnij pośladki - ochronisz w ten sposób lędźwiową cześć kręgosłupa.

Prostując ręce prostopadle do podłogi unieś klatkę piersiową tak, by kręgosłup wygiął się tworząc łuk. Wrażenia zwisającego ciała nad podłogą. Odchyl głowę do tyłu. Zegnij ciało na wysokości bioder i unieś pupę do góry. Nogi mają być wyprostowane. Twoje ciało ma przypominać odwróconą literę V. Poczuj napięcie pleców, nóg. W tym samym czasie podciągnij brodę do klatki piersiowej. To wszystko. Teraz możesz wrócić do pozycji wyjściowej. Teraz jeszcze dwa powtórzenia. I możesz położyć się na plecach z rękoma ułożonymi wzdłuż ciała. Przypominam o oddechu. Ważne byś wdychała powietrze unosząc biodra do góry a wydychała przy opuszczaniu do dołu.

W czasie ćwiczenia powtarzaj sobie w myślach: "jestem rozluźniona, oddycham wolno, rytmicznie, spokojnie i głęboko. Moje ciało jest giętkie, elastyczne. Jestem świadoma swoich ruchów. Z każdym oddechem dostaję nową energię. Moje ciało się porządkuje. Tworzę moje życie".

All Posts
×

Almost done…

We just sent you an email. Please click the link in the email to confirm your subscription!

OKSubscriptions powered by Strikingly