Return to site

Zaskakujące ćwiczenie, które odmładza i poprawia płodność #4

Możesz odnowić swój układ hormonalny i możesz wyglądać młodziej, możesz czuć się młodziej, możesz zajść w upragniona ciąże. Wystarczy tak niewiele, by zyskać aż tak wiele. Poznaj nowe ćwiczenie w walce z niepłodnością.

To ćwiczenie pobudza tarczycę, narządy płciowe, gruczoły płciowe, macicę, układ trawienny, układ limfatyczny. Stymuluje energię i wzmacnia układ immunologiczny. Jeśli zmagasz się z przedłużającym i zanikającym cyklem menstruacyjnym to również cię wspomoże. Pamiętaj zdrowie równe jest płodności.

Wykonaj to czwarte ćwiczenie bezpośrednio po trzecim. Usiądź na podłożu. Nogi wyprostuj i lekko rozchyl tak by stopy były oddalone od siebie o około 24 cm . Wyprostuj plecy. Dłonie ułóż płasko na podłożu w okolicach pośladków. Brodę przyciągnij do klatki piersiowej.

Dobrze, teraz głowę odchyl do tyłu jak najdalej potrafisz z jednoczesnym uniesieniem tułowi na góry tak, by kolana były zgięte a ręce wyprostowane. To tak jakbyś miała wykonać mostek. Tułów ma być w linii prostej z udami równolegle po podłoża. Łydki i ramiona prostopadle do podłoża. Gdy już osiągniesz tę pozycję napnij wszystkie mięśnie. Poczym rozluźnij i powróć do pozycji wyjściowej - siedzącej. Odpocznij. Poczym wykonaj drugie powtórzenie. Odpocznij i trzecie. Na dzisiaj koniec. Połóż się na podłożu, na plecach z rękoma wyprostowanymi wzdłuż ciała na ok. 5 minut. Pamiętaj o oddychaniu, to bardzo ważne. Gdy podnosisz tułów do góry wykonaj głęboki wdech. Gdy naprężasz mięśnie wstrzymaj oddech. Po powrocie do pozycji wyjściowej - siedzącej gdy schylasz głowę wykonaj wydech. Pomiędzy powtórzeniami zachowaj rytmiczność oddechu.

W czasie tego ćwiczenia powtarzaj sobie w myślach: "jestem rozluźniona, oddycham wolno i głęboko. Jestem świadoma moich ruchów. Z każdym oddechem dostaję coraz więcej energii. Ta energia ożywia wszystkie komórki w moim ciele, porządkuje moje ciało, dobrze się czuję".

Zapraszam jutro na kolejne ostatnie ćwiczenie z serii naprawiania układu hormonalnego.

All Posts
×

Almost done…

We just sent you an email. Please click the link in the email to confirm your subscription!

OKSubscriptions powered by Strikingly