Return to site

Zaskakujące ćwiczenie, które odmładza i poprawia płodność #3

Jesteś wielką tajemnicą. Masz wiele możliwości. Twoje ciało jest cudem natury. Jego wnętrze kształtuje twoje życie. Wykorzystaj TO! Twoje pragnienie zajścia w ciążę jest w zasięgu ręki. Potrzebne jest tylko odpowiednie działanie. Sprawdź jakie jeszcze ćwiczenie może pomóc ci począć dziecko.

Te ćwiczenie podobnie jak ćwiczenie drugie odmładza tarczycę, nerki, nadnercza, narządy układu trawiennego, narządy płciowe i gruczoły płciowe, macicę. Z pewnością przyda ci się gdy zmagasz się z nieregularną i bolesną miesiączką. Dodatkowym bonusem mogą być oczyszczone zatoki. Zdrowie równa się płodność. Niepłodność równa jest chorobie. Zapraszam w podróż do płodności.

To proste ćwiczenie wykonaj bezpośrednio po drugim. Uklęknij na podłożu. Wyprostuj ciało. Dłonie ułóż z tyłu na udach w części pod pośladkami. Głowę wraz z szyją zegnij do przodu, przyciągnij do klatki piersiowej. Odchyl głowę najdalej jak tylko potrafisz do tyłu z jednoczesnym przechyleniem ciała do tyłu. To tak jakbyś wyginała kręgosłup w łuk. Oddychaj i mocno trzymaj dłonie na udach na ich tylnej części. Koniecznie pamiętaj o oddechu. Ważny jest jego właściwy rytm. Wykonaj głęboki wdech powietrza przy wygięciu do tyłu, wydech w pozycji wyjściowej. Podczas wykonywania tego ćwiczenia możesz zamknąć oczy. To pozwoli ci skoncentrować się na ćwiczeniu. Wszystkie myśli pozostaną poza tobą. Zamknięcie oczu pomoże ci przed rozproszeniem.

Wskazówka: podczas klęczenia zegnij palce nóg, napnij mięśnie pośladków. Właściwie zginając palce skłon rozpocznie się z odcinka piersiowego kręgosłupa co ochroni słabszy punkt wielu ludzi - odcinek lędźwiowy kręgosłupa.

Podczas tego ćwiczenia wypowiadaj w myślach zdanie: "Jestem rozluźniona, oddycham wolno i głęboko. Jestem świadoma każdego oddechu i każdego mojego ruchu. Z każdym oddechem mam więcej energii. Nieograniczona energia płynie przez moje ciało i je porządkuje. Otwieram się na nowe". Wykonaj 3 powtórzenia.

Po wykonaniu tego ćwiczenia usiądź pośladkami na stopach i wyciągnij ręce do góry a następnie połóż je na podłożu odciągając je najdalej jak potrafisz. Odczekaj kilka sekund.

Zapraszam jutro na czwarte przedostatnie z tej serii ćwiczenie do młodości i płodności.

All Posts
×

Almost done…

We just sent you an email. Please click the link in the email to confirm your subscription!

OKSubscriptions powered by Strikingly