Return to site

Zaskakujące ćwiczenie, które odmładza i poprawia płodność #2

Cierpliwość popłaca. Poddanie się zniechęceniu niszczy. Stopniowo każdego dnia postawiony jeden krok do przodu z każdym dniem przybliża cię do celu, przybliża do upragnionego zajścia w ciążę. Stagnacja, brak działania oddala. Dzisiaj dołóż do ćwiczenia pierwszego drugie. To ćwiczenie silniej wpływa na odnowę organizmu. Zobacz co jeszcze możesz dzięki niemu osiągnąć.

Ćwiczenie drugie korzystnie wpływa na zajście w ciążę, korzystnie wpływa na tarczycę, nerki, nadnercza, narządy i gruczoły płciowe, gruczoł krokowy, macicę, narządy układu trawienia. Ponad to pomocny jest przy:

  • nieregularnych miesiączkach
  • zaburzeniach trawienia i pracy jelit
  • bólu kręgosłupa
  • sztywności nóg i karku
  • słabym kośćcu
  • osteoporozie i menopauzie
  • usprawnieniu krążenia i pracę układu limfatycznego, uelastycznia mięsień serca i przeponę

Sposób wykonanie:

Do tego ćwiczenia wykorzystaj matę lub dywan. Połóż się płasko na plecach na podłodze. Ułóż ręce wyprostowane wzdłuż ciała dłońmi skierowanymi do dołu, palce trzymaj razem. Dla ułatwienia ćwiczenia na początek dłonie możesz położyć pod pupą. Podnieś głowę, przyciągnij brodę do piersi, podnieś jednocześnie wyprostowane w kolanach nogi do pozycji pionowej. Pamiętaj o oddechu. Głęboki wdech przy podnoszeniu głowy i nóg, głęboki wydech przy opuszczaniu. W przerwie pomiędzy ruchem góra dół oddychasz rytmicznie głęboko. Na początku może nie być ci łatwo trzymać wyprostowane nogi. Zatem dopuszczalne jest dopóki nie dojdziesz do wprawy mieć je ugięte.

Unikaj błędu podnoszenia nóg wraz z dolną częścią kręgosłupa. Ten ruch osłabia plecy. Gdy unosisz nogi, plecy mają przylegać do podłoża.

Podczas tego ćwiczenia powtarzaj sobie w myśli: "jestem rozluźniona, oddycham wolno i głęboko. Z każdym oddechem zyskuję nową energię. Tworzę harmonię w moim ciele" .

Wykonaj trzy powtórzenia.

Jutro trzecie ćwiczenie. Zapraszam.

All Posts
×

Almost done…

We just sent you an email. Please click the link in the email to confirm your subscription!

OKSubscriptions powered by Strikingly