Return to site

Zaskakujące ćwiczenie, które naprawia układ hormonalny

Poznaj ćwiczenia, które obiecują nie mało. Otrzymujesz właśnie dostęp do energii, dobrego samopoczucia zarówno ciała i ducha, dobrego zdrowia i poprawy płodności, odnowy układu hormonalnego. Ciało otoczone jest niewidzialnym polem elektrycznym. Przypuszczenie, że jesteś zasilana pewną formą energii, którą wypełnia wszechświat stało się faktem.

Każdy człowiek chce żyć długo ale żaden nie chce być stary. / Jonathan Swift

Hormony sterują procesem starzenia się. Wykonując te ćwiczenia odnawiasz swój układ hormonalny. Co ważne - aby był efekt, trzeba wykonywać je systematycznie, codziennie. Wykonując te ćwiczenia bądź dla siebie wyrozumiała, daj sobie szansę na swobodne działanie, daj sobie czas, akceptację. Ciesz się z każdego wykonanego krok. Wszystko co robisz, rób z przyjemnością w przeciwnym razie zostaw to. Poczuj swoje ciało, odbieraj każdy sygnał jaki z niego płynie. Oddychaj głęboko i swobodnie. Oto pierwsze ćwiczenie. Sprawdź jakie jest proste.

Stań prosto. Ręce ułóż równolegle do podłoża z otwartymi dłońmi skierowanymi do dołu. Obracaj się wokół własnej osi od lewej do prawej, zgodnie z ruchem wskazówek zegara. Kręć się do momentu poczucia lekkiego zawrotu głowy. Popatrz na dzieci jak to robią. One kręcą się intuicyjnie. Jednak nie przesadzaj z ilością. Na początek może wystarczy jeden albo trzy obroty. Maksymalnie 21. Obserwuj się. Jeśli zbyt kręci ci się w głowie połóż się płasko na podłożu. Ręce ułóż wzdłuż ciała z dłońmi skierowanymi do góry.

Aby ułatwić ci zadanie. Przed obracaniem się wybierz punkt na przeciwko siebie. Skoncentruj na nim wzrok. Tak robią tancerze, by zachować równowagę. Obracasz się i podczas każdego obrotu zatrzymujesz swoje spojrzenie na tym punkcie. Ten trik zmniejszy zachwianie równowagi i ułatwi orientację w przestrzeni. Kończąc obroty, zatrzymuj się powoli, stań na lekko rozstawionych nogach, złóż dłonie na wysokości mostka i patrz na nie. Pomoże ci to odzyskać równowagę.

Podczas wykonywania ćwiczenia w myśli powtarzaj zdanie typu: "Moja energia przepływa swobodnie bez przeszkód. Z każdym oddechem zyskuję nową energię. Odczuwam moje ciało jako harmonijną całość".

W poniedziałek poznasz kolejne ćwiczenie.

All Posts
×

Almost done…

We just sent you an email. Please click the link in the email to confirm your subscription!

OKSubscriptions powered by Strikingly