Return to site

Zaparcia zatruwają organizm!

Coraz więcej osób zmaga się z problemami z wypróżnianiem, coraz więcej osób sięga po preparaty przeczyszczające. Ale uwaga ten sposób nie załatwia sprawy do końca. Wypróżniasz się a problem i tak istniej a nawet pogłębia się.

Nie musisz korzystać z tabletek przeczyszczających, by się wypróżnić. Zaparć pozbędziesz się znacznie bezpieczniej, naturalniej i zdrowiej. Nie musisz chłostać swojego organizmu wspomagaczami. To mu szkodzi.

Zaparcia są jedną z najbardziej rozpowszechnionych dolegliwości obecnych czasów. Jak twierdzi Kellog - zaparcia prowadzą do samozatrucia organizmu. Zaparcia są źródłem wszelkich chorób. Wchłanianie przez krew toksycznych odpadków jest przyczyną starzenia się organizmu i osłabienia funkcji rozrodczych. Rosyjski fizjolog, profesor Miecznikow uważa, że zapobieganiu zaparciom sprzyja zachowaniu zdrowia, młodości i przedłużeniu życia poza granice tego, co uważa się za "normę".

Codzienne wypróżnianie jest ważnym czynnikiem zdrowia i młodości. Jak powinno wyglądać wypróżnianie? Codzienne, poranne, przed spożyciem posiłku, minimum raz dziennie. Stolec powinien byc jednolity o zwartej konsystencji, bez drażniących zapachów, bez potrzeby używania papieru toaletowego, powinien wychodzić łatwo i przyjemnie. Takie wypróżnianie utrzymuje czystą krwi i daje warunki do jej odbudowywania. To szybka droga do zdrowia i sprawnej prokreacji.

tel. 503 807 460
All Posts
×

Almost done…

We just sent you an email. Please click the link in the email to confirm your subscription!

OKSubscriptions powered by Strikingly