Return to site

Zanim podejmiesz decyzję o in vitro, przeczytaj to koniecznie!

Obecny świat zniekształcił płodność, zdrowie, seksualność. Czyli to, co jest pięknym darem życia. To, co najważniejsze. I kiedy nie możesz zajść w ciążę, idziesz na oślep w panujący trend bez zastanowienia się, bez zadania sobie pytania, "co ja z tym mogę zrobić, po co to do mnie przyszło"? Przeczytaj to, zanim podejmiesz decyzję o in vitro.

Kiedy nie możesz zajść w ciążę, kiedy wiesz, że jesteś niepłodna, to jest to oznaka, że coś niedomaga w tobie. Organizm zwraca na siebie uwagę, pokazuj ci, prosi o pomoc. Płodność jest stanem zdrowia a niepłodność jest stanem choroby. Płodność jest stanem dobrym, normalnym i zdrowym. Odcinając swoja płodność, odcinasz swoje zdrowie.

Dlaczego zatem lekarze proponują in vitro? Głównym powodem jest to, że nie znają powodów niepłodności. Dotyczy to zarówno kobiet jak i mężczyzn. Kiedy w 1978 roku rozpoczęto in vitro zahamowane zostało prowadzenie badań nad odkryciem przyczyn niepłodności. In vitro nie leczy! Miej tego świadomość. Niepłodność jest, albo może być oznaką choroby. Jeśli to ignorujesz, ignorujesz siebie. Chłostasz swoje ciało, ciągniesz na siłę. In vitro w ogóle nie zajmuje się leczeniem a stosuje tylko różne formy zapłodnienia. W efekcie, czego rodzą się znacznie częściej dzieci z różnego rodzaju nieprawidłowościami.

A co zrobić, gdy mąż nie ma plemników?

Prawdziwe wyzwanie stoi przed mężczyzną, który nie ma plemników. Jak mówią lekarze nie można go leczyć i nie ma żadnego leczenia, aby mu zaoferować. I co ważniejsze, lekarze nie są w stanie ustalić, dlaczego tak jest, co się dzieje, co powoduje taką sytuację. Takich mężczyzn jest mniej niż 1%. Czy rzeczywiście w takiej sytuacji może pomóc tylko in vitro? I czy rzeczywiście jesteś skazana na poczęcie dziecka tylko metodą in vitro z zastosowaniem materiału genetycznego pochodzącego od mężczyzny, którego nawet nie znasz? Bo przecież, dane dawcy spermy są utajone. Co prawda, istnieje możliwość dowiedzenia się, kim jest dawca, biologiczny ojciec, jeśli tylko sąd wyda takie orzeczenie. Jak się okazuje taki mężczyzna - dawca może mieć aż pięćdziesięcioro dzieci rozrzuconych po całym świecie. Tak sytuacja może skutkować kazirodztwem. Czy o tu ci chodzi?

All Posts
×

Almost done…

We just sent you an email. Please click the link in the email to confirm your subscription!

OKSubscriptions powered by Strikingly