Return to site

Wytrysk ograbia z sił!

Wytrysk jest marnowaniem energii seksualnej. Podczas jednej ejakulacji ginie 200-500 milionów plemników. Uprawianie seksu bez miłości z wytryskiem męskiego nasienia jest czymś w rodzaju "małej śmierci", wydatkowaniem życiodajnej energii. Gdy przestajesz nadużywać ejakulacji, możesz dzięki zachowaniu nasienia zyskać więcej życiowej energii.

Przyroda skonstruowała funkcje płci. Główną z jej funkcji jest tworzenie nowego życia i zachowanie gatunku. I tak jak płciowość u małp człekokształtnych sprowadza się tylko do odbywania stosunku w celu rozrodczym tak w przypadku ludzi płciowość odgrywa znacznie głębszą rolę. Ważne jest byś nauczył się jakie znaczenie ma współżycie seksualne z punktu widzenia ewolucji jak i z punktu widzenia jej wpływu na twoje życie, samopoczucie, poziom energii i równowagę przyrody. Jesteś czystą istotą ludzką, możesz nauczyć się siebie, możesz nauczyć się przemieniania energii seksualnej w wyższą zasilającą cię energię. Wytrysk jest marnowaniem energii seksualnej. Podczas jednej ejakulacji ginie 200-500 milionów plemników. Uprawianie seksu bez miłości z wytryskiem męskiego nasienia jest czymś w rodzaju "małej śmierci", wydatkowaniem życiodajnej energii. Gdy zmniejszysz wyniszczające nadużywanie ejakulacji, możesz dzięki zachowaniu nasienia i przetworzeniu go w energię umysłową i duchową zyskać więcej życiowej energii.

Większość ludzi kojarzy dobrze spędzony dzień z nadużywaniem własnej energii. Co to oznacza? Oznacza tyle, że żyje rozrzutnie bez zachowania należytej dbałości o swoje ciało i ducha. Tak jakby wyzwania zdrowotne były poza nimi, zrzucając odpowiedzialność za własne życie na innych, na lekarzy. Co to oznacza w praktyce? Kiedy ciężko pracujesz przez cały dzień, potem wypijasz kilka drinków, zjadasz ciężkostrawny obiad i uprawiasz seks połączony z wytryskiem spermy wyczerpujesz w ten sposób dane ci rezerwy życiowe. Jeśli tylko wydatkujesz własne rezerwy energii pojawia się poranne zniechęcenie do życia i wyzwania zdrowotne, aż w pewnym momencie kończy się twoje życie na ziemi. Ale tak naprawdę prawdziwe życie kończy się wraz z utraconymi siłami twórczymi i ze spadkiem sprawności fizycznej. Obudź się! Sam pracujesz na swoje życia, na radość, zdrowie, sprawność seksualną i poczucie szczęścia. Od ciebie zależy jego jakość. To jak żyjesz, jak się o siebie troszczysz, jak dbasz i jak funkcjonujesz wpływa na całokształt. Twoje ciało nie jest wieczne.

Bądź realistą. Uświadom sobie znaczenie własnego zdrowia. Życie destrukcyjne zamień na życiodajne. Zmień styl życia i zachowaj życiowe siły. Możesz odtworzyć potencjał sił, możesz jeśli podejmiesz wyzwanie, jeśli starczy ci cierpliwość i skupienia. Możliwe jest wydanie stu tysięcy złotych w przeciągu jednej godziny ale żeby je z powrotem zarobić potrzebny jest rok. Nadużywanie własnego organizmu, nadużywanie środków odurzających, środków sztucznie energetyzujących, brak właściwej higieny jedzenia, picia i snu, nadmierny stres, poważne urazy fizyczne i umysłowe, częste ejakulacje wyniszczają. Kiedy jesteś młody uważasz, że dysponujesz niewyczerpana ilością energii. Trwoniąc swe zasoby igrasz z życiem.

Chcesz dowiedzieć się więcej, uchronić się przed impotencją i odzyskać sprawność seksualną a może stać się tatą ...

ZADZWOŃ

+48 507 696 892

All Posts
×

Almost done…

We just sent you an email. Please click the link in the email to confirm your subscription!

OKSubscriptions powered by Strikingly