Return to site

Wszystko zaczyna się od wyziębienia! KTO jest za to winny?

Moda na surowe, zimne, na odkryte nerki, głowy i błędy żywieniowe zbiera swoje żniwo. Słaby organizm ma trudności z poczęciem dziecka. W naturalny sposób broni się przed ciążą. Obudź się i ogrzej się!

Zdrowie ma swój początek w ogrzanym organizmie. Wróć do prostego pożywienia. Do pożywienia, które od dziada pradziada dawało ludziom energie i siłę. Wróć do ciepłego, energetycznego pożywienia, to właśnie ono w naszym klimacie królowało. Surowe pożywienie osłabia wątrobę, żołądek, jelito, nerki. Co ci przyjdzie z witamin, dostarczonych z surowego pożywienia, jeśli organizm nie będzie miał siły ich przyswoić. Organizm potrzebuje energii, ciepła. Pożywienie ma dostarczyć właśnie tej energii potrzebnej do życia. Do trawienia potrzebna jest określona temperatura. Gdy dostarczysz do żołądka ciepłe pożywienie, sprawniej przebiega trawienie. Gdy dostarczysz zimne pożywienie, żołądek zużywa własną energię do jego podgrzania. Dajmy na to, jabłko. Surowe jabłko jest zimne, ciężkostrawne, silnie wychładza wątrobę ale to samo jabłko upieczone staje się lekkostrawne - rozgrzewa wątrobę, oczyszcza jelita. Doskonale sprawdza się przy zaparciach.

Przed wojną uważano, że podczas gotowania składniki przenikają się wzajemnie, tworząc pożywny posiłek dla organizmu.

Dolegliwości, wyzwania z zajściem w ciąże, poronienie mogą być przyjacielem lub wrogiem. Możesz wyciągnąć z nich lekcję, mogą cię czegoś nauczyć, to jest czas, kiedy możesz się sobą zaopiekować ale możesz też się pogrążać, płakać, możesz zwalać winę na innych, możesz zrzucić odpowiedzialności na lekarzy. Punkt widzenia zależy od spojrzenia. Zastanów się co możesz chcieć wziąć z tego dla siebie. Kim chcesz być: ofiarą czy zwycięzcą. Jeśli to drugie, opracuj strategię działania, system, który doprowadzi organizm do ładu i porządku, który przybliży cię do celu. Dopiero regularne i systematyczne wprowadzanie opracowanych działań sprawić mogą, że odzyskasz to co utracone.

Nowe, silne życie bierze swój początek ze zdrowego ciała i ducha, dlatego też tak ważne jest wzmocnienie siebie.

All Posts
×

Almost done…

We just sent you an email. Please click the link in the email to confirm your subscription!

OKSubscriptions powered by Strikingly