Return to site

Winna i niepłodna!

Jeśli w głowie dźwięczą ci słowa winna i niepłodna i obarczasz się winą za brak ciąży, tym samym pogrążasz się coraz bardziej.

Winna i niepłodna

Odrzuć winę, odrzuć niepłodność. Weź doświadczanie. Podchodząc do problemu niepłodności poprzez winę, winowajcę niszczysz się. Spalasz się od środka. Jeśli jest wina to i jest kara. I koło się zamyka. Czy o to chodzi?

Wiedz, że wszystko to, co cię w życiu spotyka, wszystko to, co się dzieje jest wynikiem czegoś. To łańcuch połączonych ze sobą przyczyn i skutków. Czy zatem warto by w głowie dźwięczały słowa "winna i niepłodna"? Jest akcja i reakcja. Jest myśl i kreacja. A to, co masz w życiu jest obrazem kreacji. Zamiast winić, zaakceptuj, obdarz miłością i działaj. Wszystko, co do ciebie przychodzi służy samopoznaniu. Zatem zamiast szukać winnych skup się na rozwiązaniu. Marne są twoje szanse jak niepłodność chcesz przezwyciężyć poprzez szukanie winnych. Skupiając się na niej masz jej coraz więcej. Chcesz zajść w ciążę i urodzić dziecko, działaj, twórz i osiągaj. To twoje prawo. To, na czym się skupiasz, rośnie. Szukając winnych wzmacniasz to, co ci szkodzi. Pamiętaj jest przyczyna i skutek.

Poznaj rozwiązanie

All Posts
×

Almost done…

We just sent you an email. Please click the link in the email to confirm your subscription!

OKSubscriptions powered by Strikingly