Return to site

Ważna rola kobiety - Gdy mężczyzna dowiaduje się, że ma słabe parametry nasienia

Nie zachodzisz w ciążę, więc robisz badani. Badania robi też twój mąż. Wyniki jednoznacznie wskazują - problem z niepłodnością jest po stronie męża. Co w takiej sytuacji możesz zrobić?

Jeśli problem niepłodności jest po stronie męża masz dwa wyjścia. Albo możesz dobić małżonka albo go uratować. Dla mężczyzny otrzymanie wiadomości typu "masz słabej jakości nasienie, twoje plemniki nie rokują szansy na zapłodnienie, itp." jest najgorszą wiadomością jaką mógł otrzymać. Jest jak grom z jasnego nieba. Właśnie zachwiane zostało jego ego, męskość, możliwość przedłużenia rodu - to co dla mężczyzny najważniejsze - być sprawnym seksualnie. Zatem możesz stać się sprzymierzeńcem męskiej seksualności bądź stać się jej największym wrogiem.

Ponieważ razem chcecie zajść w ciąże ten dramat dotyczy również ciebie. Bo jeśli on ma słabej jakości nasienie to znaczy, że nie będziesz mogła mieć z nim dzieci.

On wątpi w swoją męskość a ty pragniesz mieć dziecko. Pomóż mu! Przytul, pociesz. On pragnie ukojenia. Pragnie wsparcia, powiedzenia " to drobnostka, kochanie, za słabo się sobą opiekowałeś. Plemniki budują się na nowo co 3 miesiące. Wystarczy tylko, że większą uwagę zwrócisz na swój styl życia i wkrótce poczniemy całe i zdrowe dziecko" , "Jeśli tym razem się nie udało, to uda się następnym razem". Pamiętaj, że dla niego niemożność spłodzenia dziecka to katastrofa, gdyż cała męska tożsamość zawiera się w seksualności. Bądź niezwykle delikatna w tych tematach. Pomóż mu, wskaż właściwą drogę, pokaż jak może odzyskać pełną sprawność seksualną, co może zrobić aby zrobić dziecko.

All Posts
×

Almost done…

We just sent you an email. Please click the link in the email to confirm your subscription!

OKSubscriptions powered by Strikingly