Return to site

W jaki sposób zajść w ciążę bez spięcia naturalnie? #2

Myślisz o własnym celu do osiągnięcia. Myślisz o własnym dziecku, o potrzebie zostania mamą.

Na początek poznaj swoje pragnienia! Na twojej linii życia jest obraz chęci posiadania dziecka. To bardzo ważne dla ciebie. Ale boisz się, bo wiek, bo czy dam radę wychować, bo czy w ogóle zajdę w ciążę itp. - myślisz o niepowodzeniu. Kieruje tobą strach. Generujesz energię na częstotliwości linii niepowodzenia.

Co zatem?

Poznaj swój zamiar! Zamiar i pragnienie to, co innego. To dzianie zupełnie odwrotne. Wiesz, że dostaniesz to, czego żądasz. To jest już przesądzone, to tylko kwestia czasu. W ten sposób generujesz energię na częstotliwości linii, na której masz to, czego chcesz. Widzisz, że masz już dziecko, widzisz je przy piersi.

W jaki sposób zajść w ciążę bez spięcia naturalnie? #1

Gdy dusza i ego są zgodne, wtedy bez wysiłku otrzymujesz od Wszechświata to, czego potrzebujesz. To proste. Chcesz i dostajesz dziecko. To tzw. zamiar zewnętrzny. On zawsze prowadzi do celu.

Co jest w tym ważne? Musisz obniżyć poziom ważności tego konkretnego celu i zrezygnować z pragnienia jego posiadania.

I jak to zrobić?

Ćwicz umysł. Jeśli już ma on o czymś myśleć, to niech myśli z korzyścią dla ciebie. A więc, przypominaj mu, o czym ma myśleć i jak ma myśleć.

Co to oznacza?

Że ma myśleć o celu, jako o fakcie dokonanym. Możesz kierować swoją rzeczywistością. Jest jednak jeden warunek. Musisz wiedzieć jak się gra w tę grę. Musisz widzieć siebie, jako mamę z dzieckiem przy piersi.

Pamiętaj, że to, czego nauczyłaś się w życiu, w szkole itp. w tym przypadku nie działa. Dokładne staranie się, stawianie na swoim, walka za wszelką cenę to nie ten kierunek działania. To zamiar wewnętrzny. Zapomnij o nim.

Zrezygnuj z kontroli, walki i negatywnych myśli. Pozbądź się wyuczonych sposobów i nie maskuj swoich potrzeb czymś innym. Miej czas dla siebie. Nie zagłuszaj ich tańcem, imprezę, nadzorem. Wygospodaruj dla siebie czas, w czasie, którego po prostu posiedzisz, pospacerujesz po lesie, pobędziesz ze sobą, zaopiekujesz się swoim ciałem, zapewnisz mu wartościowe składniki odżywcze, spokój, sen, wytchnienie i pewność swego zamiaru, który zawsze prowadzi do celu.

Tak na marginesie pamiętaj o tłuszczu. Jest konieczny do zajścia w ciąże. Tłuszcz konieczny jest do prawidłowej pracy hormonów, podnosi ilość estrogenów.

 

UWAGA! Pragnienie różni się od zamiaru. Czym? Że zamiar nie wyklucza możliwości niespełnienia się. Pragnąc czegoś, trudno ci to otrzymać i wtedy pragniesz tego jeszcze więcej i jeszcze bardziej. Bo nie otrzymujesz tego, czego pragniesz.

 

Pragnienie stwarza nadmiar potencjału. Pragniesz, bo brakuje ci czegoś, lecz jest energia myśli, która skierowana jest na przyciągnięcie tam tego czegoś. Zamiar nie pragnie i nie wierzy, on po prostu jest i działa.

Co to oznacza w praktyce? Chcesz dziecka bez pragnienia. Troszczysz się bez martwienia. Dążysz do tego, by je mieć bez wkręcania. Działasz bez nalegania.

 

Im ważniejszy cel, tym trudniej go osiągnąć.

Co zatem? Miej pewność, że dziecko jest ci pisane, to tylko kwestia czasu, kiedy je ujrzysz w rzeczywistości.

To jest jedyne rozwiązanie!

 

Inspiracja: „Transerfing rzeczywistości” Vadim Zeland

Teraz już wiesz, jak zajść w ciążę.

Jeśli mimo wszystko potrzebujesz pomocy.

Zadzwoń

+48 507 696 892

All Posts
×

Almost done…

We just sent you an email. Please click the link in the email to confirm your subscription!

OKSubscriptions powered by Strikingly