Return to site

W jaki sposób zajść w ciążę bez spięcia naturalnie? #1

Myślisz o własnym celu do osiągnięcia. Myślisz o własnym dziecku, o potrzebie zostania mamą.

Ważne, by ta potrzeba była twoja, absolutnie twoja a nie wynikająca z potrzeby innych, wymuszona, uznana, bo tak się przyjęło, bo taka kolejność życia, bo wtedy, ty niby chcesz. Ta potrzeba ma wynikać z twojego a nie cudzego wnętrza. Jeśli tak jest, jeśli to rzeczywiście twoja a nie cudza potrzebna, to cel jest w zasięgu twojej ręki. To tylko kwestia czasu i właściwego działania. To ma być twój, tylko i wyłącznie twój zamiar. W przeciwnym razie myśli mogą spełznąć na niczym.

A, gdy już wiesz, że to twój cel, taki wypływający z ciebie to już możesz mieć pewność, że on się pojawi.

W jaki sposób zajść w ciążę bez spięcia naturalnie?

Ale uwaga, jest niebezpieczeństwo. Gdy bardzo czegoś chcesz, albo bardzo czegoś nie chcesz i tak ciągle o tym myślisz to zaczyna gromadzić się nadmierny potencjał tego czegoś i klapa. I może wyjść na to, że to, czego chcesz oddala się a to, czego nie chcesz przychodzi.

Z tego płynie jeden wniosek, zwracaj uwagę na swoje chcenie i niechcenie i jego natężenie.

Krótko mówiąc, gdy dążysz do swojego celu, podkreślam do swojego celu, cieszysz się, czujesz się szczęśliwa, bo podążasz swoją drogą. Ty to czujesz, że to, co trafia ci się po drodze ma swój sens i po coś jest ci potrzebne. Idziesz za znakami, za tym, co podpowiada ci ciało i serce. Jest ci z tym dobrze.

Po tym poznasz, że to jest twój cel a nie cudzy. Z obcym celem jest ciężko, czujesz dyskomfort. Wierzysz, w to, że aby dojść do niego musisz dużo i ciężko nad nim pracować. Wiedz, że to nie twoja droga, bo nie przynosi ci spokoju, radości i spełnienia. Wtedy czujesz w sobie pustkę. Nie widzisz w tym korzyści.

Gdy potrzebujesz począć i urodzić dziecko z potrzeby serca a nie z potrzeby odhaczenia kolejnego punktu wyobrażeń udanego życia; gdy czujesz ten szczery zew natury, zew przedłużenia rodu, czujesz już tę szczęśliwą rodzinę; gdy twój partner ma podobnie, to najpotężniejsze siły Wszechświata dadzą ci to, czego potrzebujesz.

Gdy twoje pragnienie wypływa z jedności duszy i ego, to jesteś w stanie otrzymać to wszystko, czego pragniesz, ale jako zamiar.

Co to oznacza?

Inspiracja: „Transerfing rzeczywistości” Vadim Zeland

Teraz już wiesz, jak zajść w ciążę.

Jeśli mimo wszystko potrzebujesz pomocy.

Zadzwoń

+48 507 696 892

All Posts
×

Almost done…

We just sent you an email. Please click the link in the email to confirm your subscription!

OKSubscriptions powered by Strikingly