Return to site

Uwaga! Umysł kontroluje ciało, płodność

Jeśli wiesz, co się dzieje w twoim umyśle, skazana jesteś na powodzenie! Zajście w ciążę to tylko kwestia czasu. Dowiedz się jak to możliwe.

Przyjęte założenie z siedemnastego wieku przez Kartezjusza, że nie prawdą jest, że umysł wywiera wpływ na fizyczne ciało stworzyło podwaliny pod obecną medycynę. Opiera się ona wyłącznie o materialny wszechświat Newtona. Ta teoria rozdzielnie traktuje umysł i ciało. Jak się okazuje z medycznego punktu widzenia dużo prościej jest naprawić "popsute" części ciała poprzez wymianę, wycięcie, różne medykamenty niż przepracować to wyzwanie z duchem - umysłem - energią.

Niematerialny umysł może wpłynąć na fizyczne ciało! Twoje myśli, które są energią wpływają bezpośrednio na funkcjonowanie ciała. Energią myśli możesz zdziałać dużo. Możesz wpływać na pracę całego organizmu, na stan emocjonalny, na zdrowie, na relacje, na płodność. Możesz wydatkować swoją energię mądrze, wykorzystując ją do samo naprawienia ciała, do usprawnienia płodności, naprawienia relacji. Twoje myśli są inwestycją na całe twoje życie. Kreują twoją rzeczywistość. Nadają jej kierunek. To są najnowsze odkrycia fizyki kwantowej. To wiedza tajemna, która była skutecznie wykorzystywana tylko przez nielicznych, wtajemniczonych. Teraz i ty masz do niej dostęp.

Poznaj powód swoich trudności z zajściem w ciążę:

All Posts
×

Almost done…

We just sent you an email. Please click the link in the email to confirm your subscription!

OKSubscriptions powered by Strikingly