Return to site

UWAGA! Przykrywanie CHOROBY pogłębia problem!

Chcesz zajść w szczęśliwą ciąże i dobrze się w tym czasie czuć? Rozwiąż problemy zdrowotne zanim pocznie się dziecko! Według medycyny chińskiej zlikwidowanie objawów na powierzchni prowadzi do poszerzania się jej wewnątrz organizmu. Przygotowując się do ciąży zaoszczędzasz sobie bólu i cierpienia. Zobacz jak to działa.

Styl życia ma wpływ na zdrowie, samopoczucie, wygląd i na to czy zajdziesz w ciążę. Planowanie dziecka jest dobrym momentem na uporządkowanie swojego organizmu. Gdy zachodzisz w ciąże, wtedy często jest już za późno na prewencję. Wtedy zaczyna się puchnięcie ciała, bóle brzucha itp. Może warto temu zapobiec? Dzięki przygotowaniom do ciąży z pewnością zbierzesz dorodne żniwo. Radość, szczęście, miłość, zdrowie w czasie ciąży, ale i po ciąży. Dokładnie to, czego pragnie każda kobieta dla siebie i swojego dziecka. W dłuższej perspektywie czasu oszczędzisz sobie wielu nerwów, czasu i pieniędzy.

Współczesna medycyna koncentruje się na objawach i na ich zwalczaniu. Co w dalszej konsekwencji więcej wyrządza szkody niż pomaga. Współczesna medycyna nie respektuje zasady, że likwidując objaw na powierzchni, pogłębi się choroba lub rozszerzy na poziomie przyczynowym, czyli w głębi organizmu. Przykładem niech będzie ból zlokalizowany w skroni, promieniujący do gałek ocznych. Medycyna chińska mówi tu o zaburzeniu wątroby, dróg żółciowych. Co robi medycyna współczesna? Stosuje środki przeciwbólowe, które uszkadzają wątrobę, co w efekcie zwiększa częstotliwość i nasilenie objawów, uzależnienie od leków. W medycynie chińskiej modyfikacja diety odciąża wątrobę a objawy wygasają w krótkim czasie, jak mówi dr Romanowski.

All Posts
×

Almost done…

We just sent you an email. Please click the link in the email to confirm your subscription!

OKSubscriptions powered by Strikingly