Return to site

UWAGA! Niepłodność zaczyna się w kuchni

Za tobą lata starań o zajście w ciąże. Bieganie od lekarza do lekarza, życie ułożone od wizyty lekarskiej do wizyty lekarskiej. Szukasz rozwiązań, szukasz specjalistów. I nic. Zatrzymaj się. Może szukasz nie tam gdzie potrzeba. Może powód twojej niepłodności zaczyna się w kuchni.

UWAGA! Niepłodność zaczyna się w kuchni

Zanieczyszczony organizm, martwe komórki, nadmiar tłuszczu i białek i zanieczyszczona przez nie przestrzeń międzykomórkowa, zanieczyszczone naczynia krwionośne, limfa mogą być przyczyną niepłodności.

Te odpadki stwarzają utrudnienia w prawidłowym funkcjonowaniu organizmu. Utrudniają w porozumiewaniu się komórek i przekazywaniu pomiędzy sobą sygnałów elektrycznych. I dlatego niepłodność zaczyna się w kuchni. Co to w zasadzie oznacza nieprawidłowe odżywianie. Tak dużo się o tym mówi, pisze, słyszy. Ale co to tak naprawdę jest prawidłowe odżywianie? Na co trzeba zwracać szczególna uwagę. Przyjęło się, że albo coś jest szkodliwe albo nie, albo jest zdrowe albo nie. Ale co to właściwie oznacza? Jakimi zasadami się rządzi?

Zasady są proste. Opracowała jej sama natura. Trawienie odbywa sie w szczególny sposób. I dlatego produkty żywnościowe do organizmu wskazane jest by dostawały się oddzielnie, bez mieszania ich ze sobą, po kolei. Im prościej jesz tym zdrowiej.

Naruszając tę zasadę pożywienie nie jest w należyty sposób trawione, gnije, zaśmieca i zatruwa cały organizm. Im więcej wprowadzasz przetworzonej żywności do organizmu tym bardziej tworzysz w nim eksperymentalne warunki. Tym więcej w nim śmieci. Gołym okiem ich nie widzisz ale wystarczy przejrzeć się w lusterku, wejść na wagę, zastanowić się nad swoim ogólnym samopoczuciem, ilością energii, trudnością zajściem w ciążę. Układ wydalniczy ma swoje możliwości. Może, zatem nie nadążać z ich wydaleniem. Co wtedy? Organizm zmuszony jest upychać te zanieczyszczenia tam gdzie to możliwe, tam gdzie się da, w brzuchu, udach, pupie itd. Organizm ma ogromne możliwości. Jednak wszystko ma swoją cenę. W którymś momencie zaczynają się wyzwania zdrowotne, bark siły, rozchwiana gospodarka hormonalna, trudności z zajściem w ciążę.

All Posts
×

Almost done…

We just sent you an email. Please click the link in the email to confirm your subscription!

OKSubscriptions powered by Strikingly