Return to site

Uwaga! Myśli wywołują niepłodność

Twoim wyzwaniem jest niepłodność. Zmień myślenie. Sprawdź jak!

Myślą możesz zmienić swoja rzeczywistość, możesz stworzyć ją na nowo. Jakie masz potrzeby, jakie masz pragnienia. Jaka jest ich intencja. Możesz kreować swoje życie, możesz zajść w ciąże ale możesz je kreować tylko wtedy gdy jest zgodne z dobrem innych. Jeśli masz nieczyste intencje twoje działania obrócą się przeciwko tobie.

Kontroluj swoje myśli. Posłuchaj ich. Jakie one są. Jakie myśli takie życie. Jeśli otwierasz się na wszystkie myśli stajesz się koszem na śmieci. Masz moc wyboru i wolną wolę. Możesz odrzucać i przyjmować. Co siejesz to i zbierasz. Od jakości myśli zależy twoje życie. To ważne jakie myśli przyjmujesz. Myśli są siłą… Te pozytywne są budujące, te negatywne niszczące. Radość dodaje skrzydeł. Smutek przygnębia i zniechęca. Miej świadomość jak z nimi postępować. Myśli są duchowymi siłami. Mogą zabić ale mogą też dawać szczęście. Wystrzegaj się złych myśli. Jedna pociąga za sobą drugą, potem następną i następną. Jeśli pojawi się pierwsza zła myśl, możesz ją odeprzeć, wyrzucić, zamknąć jej dostęp, uwolnić się od niej. Możesz też przyjąć ją i pogrążyć się. Możesz decydować o doborze myśli, słów i czynów. Możesz decydować o swoim losie.

Zanim zaczniesz budowę domu, kupno mieszkania najpierw pojawiają się myśl. A więc, zanim stajesz się posiadaczem czegokolwiek, powstają myśli, z upływem czasu krystalizują się one a następnie powstają plany. Wyobrażasz to sobie. Cokolwiek byś nie robiła proces postępowania jest zawsze taki sam. Budowa jest ostatnim ogniwem przemyśleń i przygotowań.

"Myśli są jak chmury na niebie. Raz takie, raz inne, przychodzą i odchodzą". Każdą myśl możesz kształtować i nadawać jej znaczenie.

"Negatywne myślenie i nastawienie tworzy przeszkody. Pozytywne myślenie i nastawienie je usuwa".

Pamiętaj o tym w staraniach o dziecko!

All Posts
×

Almost done…

We just sent you an email. Please click the link in the email to confirm your subscription!

OKSubscriptions powered by Strikingly