Return to site

UWAGA! Brak satysfakcji seksualnej utrudnia zajście w ciążę

Kochasz się ale nie czerpiesz z tego satysfakcji seksualnej, to kolejny czynnik niepłodności. Podwyższone, nierozładowane napięcie emocjonalne prowadzi do przetrwałego skurczu jajowodów i utrudnia poczęcie dziecka.

Jest miejsce ukryte we wnętrzu kobiety, punkt do spełnienia seksualnego. Jest nim punkt G. Dzięki niemu możesz doświadczyć najgłębszej przyjemności zarówno na poziomie fizycznym jak i na poziomie duchowym. Ale ponieważ jest w środku i jest dobrze ukryty, często jest tylko pojemnikiem do przechowywania negatywnych emocji, wszelkich szkodliwych rzeczy związanych z seksualnością. Jeśli tak jest u ciebie, przygotuj się na jego obudzenie. Kobieta, która ma bolesne doświadczenia z seksem na poziomie fizycznym lub emocjonalnym podczas odblokowania doświadcza bólu, nieprzyjemności. To tak jak siniak, kiedy naciskasz go, to on boli. Jeśli jednak wytrwasz. Kiedy z ukochanym pozwolicie sobie na czułość, delikatność, zrozumienie, kiedy będziecie iść powoli krok po kroku ustąpią bóle. Współżycie zacznie się przyjemnością. Obudzisz w sobie moc, która może świecić we wszystkich dziedzinach twojego życia.

Pobudzanie punktu G może rozwiązać problemy seksualne (brak przyjemności, zmniejszone doznania seksualne, brak zainteresowania seksem, ból fizyczny, psychiczny, apatia). Może zwiększyć satysfakcję ze współżycia płciowego. Doznania z tego punktu mają charakter uwalniający emocje, oczyszczający. A to doprowadza do większej otwartości kobiet i do swobodnego wyrażania siebie.

Możesz rozbudzić wrażliwość punktu G za pomocą masażu. Możesz go wykonać sama, z mężem lub iść do specjalisty. Pozbądź się bólu i ciesz się przyjemnością jaką daje ciało. Zaufaj i uwierz, bo warto.

Jak znaleźć punk G

To mała wypukłość na przedniej ścianie pochwy w odległości ok. 3-5 cm od wejścia do pochwy (łatwiej znajdziesz go w stanie podniecenia). Wprowadź do pochwy palec wskazujący na głębokość około drugiej kostki palca. Następnie zegnij go w kierunku przedniej ścianki pochwy. Punk ten jest pofałdowanym miejscem.

Zachęcam do zrobienia tego doświadczenia z krótkimi paznokciami.

All Posts
×

Almost done…

We just sent you an email. Please click the link in the email to confirm your subscription!

OKSubscriptions powered by Strikingly