Return to site

UWAGA! Boczki ratują życie

Chcesz przygotować się do ciąży, poprawić swój wygląd i zdrowie, lepiej czuć się we własnym ciele, pozbyć się nadmiaru tkanki tłuszczowej, cellulitu, zyskać więcej energii? Aby spełniły się Twoje marzenia wystarczy wprowadzić niewielkie zmiany w stylu życia. Przeczytaj!

Masz duży wpływ na to, jak wyglądasz, jak się czujesz, jaki jest twój stan zdrowia i w jakim tempie twój organizm spala zbędny tłuszcz. Jak wyjaśnia dr. Robert Yang "Otyłość jest problemem zakwaszenia a tłuszcz jest sposobem na uratowanie życia". Zakwaszone ciało oznacza, że jest w nim za dużo toksyn/trucizn czyli niebezpiecznych i niepotrzebnych substancji, które mogą być wynikiem m.in. niewłaściwego odżywiania, zbyt dużego wysiłku i ciągłego stresu.
Ciało wytwarza nadmierną tkankę tłuszczową m.in. po to, aby bezpiecznie zmagazynować w niej właśnie toksyny/trucizny. Chroni w ten sposób organizm przed samozatruciem, odciążając i zabezpieczając pracę ważnych organów wewnętrznych takich jak nerki, wątroba czy serce. Nadwaga jest częstą przyczyną trudności z zajściem w ciążę.
Aby zrzucić wagę, poprawić płodność, potencję itp. jednym z pierwszych kroków powinno być kompleksowe oczyszczenie organizmu z toksyn. Dzięki temu organizm będzie mógł samoczynnie zredukować niepotrzebną tkankę tłuszczową i powrócić do zdrowia. To jest właśnie wielki sekret utraty wagi. A więc jak to zrobić aby pozbyć się toksyn. Przecież organizm powinien je samoczynnie na bieżąco usuwać. Dlaczego tego nie robi skutecznie. Mamy w sobie dwa ważne filtry - urządzenia, które oczyszczają krew, nerki i wątrobę. Jednak jak każde urządzenie oczyszczające, jeśli ma sprawnie funkcjonować potrzebuje twojej pomocy. Potrzebuje substancji oczyszczających. To właśnie one są niezbędna do usuwania toksyn. Zanieczyszczenie jest jedną z podstawowych przyczyn wyzwań zdrowotnych, niepłodności.

Przetestuj post NA DZIDZIUSIA i poczuj różnicę. Powodzenia.
 

All Posts
×

Almost done…

We just sent you an email. Please click the link in the email to confirm your subscription!

OKSubscriptions powered by Strikingly