Return to site

Trudność z zajściem w ciążę - skąd ona się bierze?

Czym jest spowodowana trudność z zajściem w ciążę? Czy można przyśpieszyć proces poczęcia? Poznaj odpowiedź na te pytania.

Jednym z powodów trudności z zajściem w ciążę jak mówi biologia totalna jest potrzeba je doświadczenie. Wg tej nauki ta sytuacja ma cię czegoś nauczyć, ma ci coś pokazać, ma wskazać drogę, ma pomóc wyciągnąć wnioski z dotychczasowego życia. Gdy zaakceptujesz je i podążysz w kierunku pracy nad sobą, w kierunku zmiany, dowiesz się, czego ta sytuacja miała cię nauczyć. Ważne abyś podeszła do problemu z wiarą, zaufaniem i miłością. Z pełną akceptacją. Takie podejście może być twoim początkiem do nowego życia, do świadomego poczęcia dziecka. To wrota do niemożliwego.

Może do zabrzmi abstrakcyjnie, ale może sama zaplanowałaś sobie tu na Ziemi doświadczyć trudność z zajściem w ciążę jeszcze zanim się urodziłaś. To nic złego. Może to tylko twój plan. Doświadczaj tego, co ci daje życie. Doświadczaj bez walki. Robienie z tego wielkiego problemu tylko utrudnia proces zajścia w ciążę. Podejdź do wyzwania bez lęku, bez obaw. Wejdź w proces i podążaj za znakami. Wejdź w przestrzeń serca, posłuchaj w ciszy i spokoju, co ci chce powiedzieć.

Dlaczego płaczesz nad swym losem? Dlaczego nie szukasz w sobie rozwiązań? Dlaczego oszukujesz samą siebie, że nie masz mocy? Masz moc tworzenia. Masz wolna wolę. Możesz odmienić swoje życie. Możesz na nowo poczuć nadzieję, odczuć i zobaczyć w innym świetle swoje pragnienia. Możesz pokonać olbrzyma obawy. Jesteś bogata (widzisz, słyszysz, mówisz, chodzisz; masz ciało i ducha), masz tak wiele możliwości. Ilu starców, ludzi ułomnych pragnęłoby posiadać twe dary. Poznaj sekret. Wszystko, co masz, to twe narzędzia do szczęśliwego życia. Poczuj wdzięczność, naucz się z nią żyć. Wszystko, co do tej pory przeżyłaś jest twoim bagażem doświadczeń. Możesz się nad swym życiem użalać lub wykorzystać doświadczenia do zbudowania nowego życia. Przyjrzyj się, co masz już za sobą. Co jest dla ciebie ze szkodą a co z pożytkiem. Co cię przybliża a co oddala od celu. Co jest zgodne z tobą, z czym jest ci dobrze. Przyjrzyj się sobie. Zobacz gdzie są przeszkody twoich porażek? One istnieją w twoim umyśle!

Możesz począć dziecko. Nie wiesz jak się do tego zabrać, Szkoła płodności - dzieci z natury służy pomocą.

All Posts
×

Almost done…

We just sent you an email. Please click the link in the email to confirm your subscription!

OKSubscriptions powered by Strikingly