Return to site

Ten środek powoduje niepłodność. Zobacz jaki!

Coraz więcej Polaków zmaga się z niepłodnością. Czy to przypadek, czy celowe działanie? Dlaczego aż 25 % par ma trudności z zajściem w ciążę? Zobacz, co wywołuje niepłodność!

"Jeden oprysk i chwasty znikają" - jest to hasło reklamowe jednej z największych firm zajmujące się produkcją oprysków, producenta środków "ochrony roślin" - herbicydu.

Czy tylko "chwast" znika a co z roślinami, co z nami?

Przeprowadzona badania we Francji. Jak się okazało środek ten nawet w niewielkim stężeniu zabija komórki człowieka w krótkim, bo 2 - 3 dniowym czasie. Zaburza system hormonalny, blokuje wydzielanie hormonów płciowych. Utrudnia zajście w ciążę, powoduje poronienia, a w drugim pokoleniu, jak mówią specjaliści do bezpłodności.

Dlaczego jesteśmy truci, w imię czego? Dlaczego rolnicy wybierają szkodliwe środki? Przecież są inne możliwości. Dlaczego stosują coś co nie jest biodegradalne, coś co niszczy naturę, ziemię, żywność i człowieka?

Ten środek znajduje się w ziarnach (kasza, mąka w więc i pieczywo, wyroby cukiernicze, mączne), suche strączkowe, ziemniaki, truskawki, pomidory, mleko i jego przetwory, mięso i inne.

All Posts
×

Almost done…

We just sent you an email. Please click the link in the email to confirm your subscription!

OKSubscriptions powered by Strikingly