Return to site

Tego NIE RÓB po posiłku! Będziesz mieć problemy z układem trawiennym i wydalniczym, kłopoty z zajściem w ciążę!

Tuż po posiłku unikaj tych kilku rzeczy. Dlaczego? Przede wszystkich dlatego, że źle wpłynie to na twoje zdrowie, metabolizm, samopoczucie i zajście w ciąże. Utrudnione trawienie, zaburzenia z wypróżnianiem prowadzą do gromadzenia się w organizmie toksyn, otłuszczenia organów wewnętrznych, gromadzenia tkanki tłuszczowej, kiepskich wyników badań i trudności z zajściem w ciąże. Sprawdź, czego lepiej unikać zaraz po posiłku.

Jeśli chcesz uniknąć wielu problemów zdrowotnych. Jeśli chcesz zajść w ciąże uświadom sobie, że masz duży wpływ na swoje zdrowie. Trawienie, wypróżnianie, wchłanianie, metabolizm itd. zależy od ciebie. Jeśli chcesz zajść w ciążę absolutnie unikaj tych czynności zaraz po posiłku

- picia. Napoje rozcieńczają soki trawienne przez co spożyte pożywienie jest trawione dużo gorzej i dużo wolniej. Ograbiasz się w ten sposób z substancji odżywczych.

- jedzenia deserów, owoców - Jeśli dorzucisz słodkie, surowe do zalegającej w żołądku treści pokarmowej doprowadzasz w ten sposób do powstawania procesów fermentacyjnych i gnilnych co jest przyczyną późniejszych objawów - gazów, wzdęć i bólu brzucha.

- palenia papierosów - Chcesz zajść w ciążę, rzuć ten nałóg. Zanim jednak do tego dojdzie miej świadomość, że wypalenie jednego papierosa po posiłku równe jest wypaleniu dziesięciu.

- wysiłku fizycznego - nadmierny wysiłek prowadzi do zaburzenia trawienia i problemów trawiennych

Przeczytaj też: Niedożywienie powodem niepłodności. Sprawdź jak to możliwe w obecnych czasach!

All Posts
×

Almost done…

We just sent you an email. Please click the link in the email to confirm your subscription!

OKSubscriptions powered by Strikingly