Return to site

Te SŁOWO zmienia wszystko. Sprawdź, które z nich pomaga pozbyć się niepłodność

Chcesz zajść w ciąże? Zwróć uwagę na swoje słowa i myśli. To właśnie od nich zależy, jak szybko i czy w ogóle zajdziesz w ciążę. Poznaj sposób na przyspieszenie zmaterializowania się twoich pragnień.

Myśl i wypowiedziane słowo odpowiada za szybkość urzeczywistnienia się pragnień. Niestety wielu z nas nie zdaje sobie z tego sprawy, co skutkuje często niepowodzeniem w zajściu w ciążę. Jak to zmienić, co zrobić, by to co myślisz i mówisz wspierało twoje dążenia. Przede wszystkim skończ narzekać. Zamień negatyw na pozytyw. Zamień destrukcyjne słowa na wdzięczność. WDZIĘCZNOŚć? - PO CO, ZA CO I DLACZEGO ? Przecież nie możesz zajść w ciążę.

Wdzięczność to cudowne uczucie. Choć na początku jej wyrażanie może wydawać się sztuczne. Jeśli tylko podejmiesz wyzwanie i wprowadzisz je do swego życia gwarantuję, że zmieni znaczenie, przestanie być sztucznym wyrażeniem, stanie się naturalną potrzebą wyrażenia jej każdego dnia. Wyrażając ją wprawiasz pewien mechanizm w ruch. Zaczynasz dostawać więcej i więcej sytuacji, za które możesz czuć wdzięczność. Dostajesz zastrzyk energii. Pamiętaj, na czym się skupiasz, to rośnie.

Może wydaje ci się na ten moment, że nie masz za co dziękować, bo nie możesz zajść w ciąże, bo zmagasz się z tym czy tamtym. Pamiętam ten moment z własnego doświadczenia. Patrzyłam na swoją sytuację i myślałam za co mogę być wdzięczna, przecież moje życie jest do bani. To pierwsze myśli ale popatrz widzisz, chodzisz, słyszysz, wstałaś i rozpoczęłaś nowy dzień, za oknem świeci słońce lub pada deszcz, masz pracę, dotarłaś bezpiecznie do domu, napotkałaś na swej drodze przypadkowego człowieka, który dał ci odpowiedź na nurtujące cię pytanie; może po drodze potknęłaś się, przewróciłaś ale bezpiecznie bez uszczerbku na zdrowiu; może coś po drodze zatrzymało cię, spóźniłeś się ale dzięki temu ominął cię wypadek. Zawsze są powody do wdzięczności. Pytanie, czy je widzisz. Każda sytuacja przynosi coś. Przychodzi po coś. To lekcja do przerobienia. Z niej wyrasta twoja siła i mądrość. Dojrzewasz. Pytanie tylko co z tym zrobisz. Poddasz się, zaczniesz szlochać, narzekać, czy podejmiesz wyzwanie i zrobisz wszystko co w twojej mocy. Masz wybór. Zawsze masz wybór. To tylko kwestia twojej decyzji. Poddanie czy działanie. Każda sytuacja, napotkany człowiek czegoś cię uczy. Czytaj znaki.

All Posts
×

Almost done…

We just sent you an email. Please click the link in the email to confirm your subscription!

OKSubscriptions powered by Strikingly