Return to site

Ta mieszanka olejków pobudza seksualne i chroni przed niepłodnością

Na płodność i pobudzenie seksualne składa się wiele czynników: styl życia, usposobienie, stan ducha itd. Okazuje się, że w trudnościach w zajściu w ciąże może pomóc aromaterapia. Poznaj jakie zapachy możesz wykorzystać, by poprawić swoją płodność!

Przez ludzki nos przepływają miliony zapachów i większość z nich pozostawia zarówno w naszej świadomości, jak i podświadomości mocny ślad. Dlaczego? Ponieważ węch jest jednym z najlepiej zakotwiczonych ludzkich zmysłów. Czasami wystarczy poczuć delikatną woń, aby wróciły wspomnienia. Czasami wystarczy pomyśleć o miejscu czy sytuacji, a natychmiast pojawi się zapamiętany zapach.

Tak silne oddziaływanie węchu na ludzki organizm zauważyli już starożytni mieszkańcy południowej Mezopotamii - Sumerowie. Dzisiejsza aromaterapia czerpie z ich dziedzictwa i wykorzystuje olejki eteryczne w leczeniu wielu dolegliwości w tym niepłodności. Ekstrakty zapachowe po odpowiednim ich rozcieńczeniu, mogą być stosowane podczas masażu, kąpieli, inhalacji, kompresów czy perfum, wprowadzając tym samym w życie zdrowie i płodność.

Na szczególna uwagę zasługuje geranium. Ten zapach może wyregulować i ustabilizować twój system hormonalny, pomoże pozbyć się mięśniaków, białych upławów, stymuluje nadnercza, pomoże w pozbyciu się nieregularnych krwotoków menstruacyjnych, złagodzi ból przed-miesiączkowy, pomoże wyregulować menstruacje, zwiększy nawilżanie pochwy, zwiększy produkcję estrogenów, poprawi płodność, pomoże rozpuścić zgrubienia biustu. Geranium polecany jest również  po poronieniach.

Kompozycja olejków geranium, wanilii i ylangu poprawia płodność i pobudza seksualne.

All Posts
×

Almost done…

We just sent you an email. Please click the link in the email to confirm your subscription!

OKSubscriptions powered by Strikingly