Return to site

STWÓRZ sobie DZIECKO, zajdź w ciążę

Chcesz zajść w ciążę nie stosując przy tym drakońskich metod i nie spędzając godzin w klinikach? Z pewnością tak! Na szczęście jest to możliwe. Wystarczy, że odkryjesz w sobie Stwórcę, Miłość, Wyższą Energię. Odkryj w sobie to coś , w co wierzysz. Nazwa jest bez znaczenia. Znaczenie ma natomiast to, że to coś istnieje i jest w tobie. Wystarczy tylko, że zastosujesz metodę kwantową NA DZIDZIUSIA. Nie musisz żyć w pułapce życia, w lęku i cierpieniu. Nie musisz mieć wizji niepłodności i bezdzietności.

Nie jesteś zadowolona z efektów stosowanych dotychczasowych metod? Marzysz, aby zajść w ciążę i cieszyć się zaokrąglonym brzuszkiem? A przecież to ty w dużym stopniu masz wpływ na to, jak wygląda twoje życie, płodność.

Zrodziłeś się, by doświadczyć szczęścia, by odnieść sukces. Możesz osiągnąć zamierzony cel, jeśli tylko zdecydujesz się za niego zapłacić wystarczającą cenę. Jeśli tylko gotowa będziesz ponieść niezbędne koszty. Jeśli gotowa będziesz oddać coś w zamian, coś poświecić. Możesz zrealizować wszystkie te pragnienia, które są w stanie się stać. Większość ludzi poddaje się w życiu za szybko. Największa tajemnica powodzenia zawarta jest w zdaniu: "Nigdy, nigdy, nigdy, nigdy się nie poddawaj". Przyj do przodu. Możesz wygrać. Nie ma na ziemi człowieka, którego upośledzenie nie byłoby w istocie dobrodziejstwem. Nieszczęście jego jest tylko pozorne. Może jest tylko wabikiem do pracy nad sobą.

Stwórz sobie dziecko.

Akt stwórczy zaczyna się od myśli pierwotnej, idei, zamysłu, po projektowanie, nadawanie kształtów i powzięcie decyzji. Akt zakończ zdaniem - niech się tak stanie. Teraz działaj i czekaj na materializację.

"Proście wierząc, że otrzymaliście to teraz".

All Posts
×

Almost done…

We just sent you an email. Please click the link in the email to confirm your subscription!

OKSubscriptions powered by Strikingly