Return to site

Sprawdź czy masz szczelne jelita zanim zajdziesz w ciążę.

Zanim dojdzie do poczęcia dziecka sprawdź stan jelit! Jeśli jest taka potrzeba bezwzględnie wzmocnij i uszczelnij je. Przeczytaj dlaczego? Wykonaj test buraczany.

Przed staraniami o zajście w ciążę koniecznie sprawdź stan jelit, wykonaj test buraczany i jeśli jest taka potrzeba uszczelnij jelita, wzmocnij je, zaprowadź w nich porządek. Dzięki temu zapobiegniesz przedostawaniu się toksyn do krwiobiegu. Unikniesz zatruwania organizmu. Odciążysz wątrobę. Dzięki temu poczujesz przypływ energii. Poczujesz się znacznie lepiej. Dasz dobry start przyszłemu dziecku. Ochronisz je!

Test buraczany:

Zjedz czerwone buraczki, wypij czerwony barszcz lub sok z buraków. Oceń kolor swojego moczu.

Interpretacja:

Odcień czerwieni świadczy o przeciekającym jelicie. Jeśli masz nie szczelne jelita, toksyny przechodzą do krwiobiegu i zatruwają organizm. Twój organizm nie wykorzystuje w pełni składników odżywczych, które mu dostarczasz. Powstaje błędne koło. Jesz a jednocześnie jesteś nie dożywiony. Nadmiar toksyn wymusza gromadzenie się wody w organizmie i puchnięcie ciała. W ten sposób załączyła się funkcja obronna organizmu. Niedomagające jelita to coraz większy problem współczesnego człowieka.

All Posts
×

Almost done…

We just sent you an email. Please click the link in the email to confirm your subscription!

OKSubscriptions powered by Strikingly