Return to site

Sekret zajścia w ciąże. Skąd się bierze niepłodność

Niepłodność, trudność z zajściem w ciąże, to popularna dolegliwość. Uznaje się ją już za chorobę cywilizacyjną. Przyczyn niepłodności może być wiele, jedną z nich jest wyziębiony organizm. Jednak jak się okazuje poprzez dogrzanie organizmu można przywrócić płodność.

Kobieta w wieku rozrodczym ma dni płodnie i niepłodne. Co zrobić by właśnie usprawnić te dni płodne. Za pojawienie się trudności z poczęciem dziecka odpowiedzialne są nerki. W nerkach znajduje się energia życiowa. Obszar pomiędzy nerkami to "wrota życia". To obszar, który wpływa na korę mózgową, na jej regulację. Bezpośrednio związana z nerkami jest małżowina uszna. Do schorzeń związanych z nerkami zaliczamy: stany zapalne nerek (zapalenie kłębuszków, zapalenie miedniczek, zapalenie pęcherza moczowego), impotencja, bezpłodność, niepłodność, nietrzymanie moczu, przedwczesny wytrysk nasienia, zawroty głowy, osłabienie słuchu, obrzęki, choroby mózgu, nadciśnienie związane ze schorzeniami nerek i choroby rdzenia kręgowego.

Organizm ma zadanie utrzymać stałą temperaturę ciała 36,6O C bez względu na to jaka jest temperatura za oknem. Jeśli jesz dużo surowych pokarmów (np. surówek), pijesz wyziębiające napoje, wychodzisz na mróz bez czapki i ciepłego obuwia, zakładasz krótką kurtkę - wychładzasz swój organizm, wyczerpujesz energię nerek. Zima to szczególny czas, kiedy koniecznie trzeba zadbać o nerki, jako że narząd ten odpowiada za gospodarkę wodną w organizmie. Jeśli masz zimne stopy to znak, że masz wychłodzony organizm. A stąd to już krótka droga do spowolnienia działania, lęków, strachu i depresji. Życie w ciągłym strachu i lęku wyczerpuje energię nerek, prowadzi do wielu wyzwań zdrowotnych w tym do niepłodności. Nerki możesz wzmocnić nosząc odzież w kolorze niebieskim i szafirowym, patrząc w niebo i serwując sobie kąpiel w niebieskim świetle. Pomogą w tym również warzywa strączkowe, wodorosty, pietruszka, grzyby, sól, sos sojowy i woda.

All Posts
×

Almost done…

We just sent you an email. Please click the link in the email to confirm your subscription!

OKSubscriptions powered by Strikingly