Return to site

Sekret dotyku. Skąd się bierze jego cudowna moc?

Ta cudowna siła, którą masz w rękach może być skutecznym remedium na wszelkie "zło". Dotyk jest absolutnie konieczny do życia. Spójrz na zwierzęta. Jak często się liżą. To oznaka nie tyle czystości, co czułości i przyjemności.

W obecnym, zapędzonym świecie jakże często zapomina się o tym. Zapominamy o swoim ciele, o czułości do samego siebie. Zapominamy o cieple do drugiego człowieka. Człowiek coraz częściej wita się przez suche podanie dłoni a przytulenie lub poklepanie odbiera się z podtekstem. Okazywanie miłości czysto ludzkiej jest naturalną potrzebą człowieka.

Zapewne pamiętasz chwile i wiesz jak szybko następuje ukojenie, jak szybko mija napięcie po dotyku bliskiej ci osoby. Pogłaskanie po głowie lub po ciele, to tak niewiele a zarazem tak wiele. Jak pokazują badania nad polem energetycznym człowieka, głaskanie stymuluje elektryczne potencjały ciała. Głaskanie zwiększ pole energetyczne! Możesz się o tym przekonać. Przejedź ręką po ciele i poczuj subtelne mrowienie w rękach. To, właśnie to. Poczuj przepływ prądu. W ten sposób sam możesz dopełniać się energetycznie lub dopełniać energię innej osobie. Subtelne głaskanie działa na gruczoły hormonalne, stymuluje organy wewnętrzne i układ nerwowy.

All Posts
×

Almost done…

We just sent you an email. Please click the link in the email to confirm your subscription!

OKSubscriptions powered by Strikingly