Return to site

Przeczytaj TO, zanim sięgniesz po probiotyki

Wyprodukowane w fabryce probiotyki są w stanie przetrwać w niesprzyjającym, kwaśnym środowisku jelita grubego zdominowanym przez drożdżaki najwyżej 24 godziny! A potem giną! Co zatem możesz robić by przywrócić prawidłową florę bakteryjną. Przeczytaj?

Przyjmowanie probiotycznych specyfików działa tylko doraźne. Podstawą przywrócenia prawidłowej flory bakteryjnej jest stworzenie sprzyjających warunków do naturalnego rozrostu pożytecznych bakterii. Do dogodnego zasadowego środowiska w jelicie grubym, w którym pożyteczne bakterie na dobre zasiedlą się i rozmnożą. Tym samym zagwarantują prawidłową pracę przewodu pokarmowego.

Drożdżaki wywołują fermentację alkoholową cukrów, gazy, wzdęcia, prowadzą do wzrostu toksemii w organizmie. Doprowadzają do niedoborów witaminowych. To z kolei sprowadza się do powstawanie w organizmie komórek podatnych na pasożyty w tym głównie na rozrost grzyba Candida. , wielu niedomagań zdrowotnych i trudności z zajściem w ciążę.

Prawidłowa ilość pożytecznych bakterii znajdujących się w jelicie grubym warunkuje dostateczną produkcję wszystkich witamin. Wyjątek stanowi tu witaminy C, którą należy dostarczać z zewnątrz. Zatem czy dobrym rozwiązaniem jest suplementacja? Rozwiązaniem jest przywrócenie prawidłowego środowiska, które gwarantuje skuteczne zagłodzenie drożdżaków i rozrost istniejących pożytecznych bakterii. Jedynym prostym i skutecznym sposobem doprowadzenia organizmu do harmonii i równowagi pomiędzy pożytecznymi bakteriami a patogennymi grzybami są prawidłowe nawyki życiowe, codzienne dostarczanie organizmowi własnej produkcji kiszonek, dobrze jest przeprowadzić program MAM DZIECKO.

Pamiętaj! Każdy z nas ma swoją własną niepowtarzalną florę bakteryjną. Zatem przywrócenie swojej własnej flory to jedyny klucz do zdrowia i urody.

Flora bakteryjna jeśli obciążona jest dużą ilością bakterii gnilnych to nie może spełniać w należyty sposób swojej funkcji. Możesz znormalizować swoją florę bakteryjna spożywając dobrej jakości zsiadłe mleko, kiszone warzywa. Kwas mlekowy zawarty w kiszonych produktach stymuluje wydzielanie gruczołów żołądka i jelit, zaopatruje organizm w enzymy, witaminy i mikroelementy. Ale aby procedura była skuteczna warto przeprowadzić pełny program MAM DZIECKO.

All Posts
×

Almost done…

We just sent you an email. Please click the link in the email to confirm your subscription!

OKSubscriptions powered by Strikingly