Return to site

Pragniesz zajść w ciążę? Pozbądź się toksyn. Sprawdź jak długo trwa wymiana wody w organizmie.

Odwodniony organizm jest przyczyną problemów zdrowotnych, powoduje trudności z zajściem w ciążę. Kiedy jest mała podaż wody, organizm zatrzymuje ją dla ochrony przed samozatruciem. Powstają obrzęki, opuchnięcia i inne problemy zdrowotne.

Każda komórka twojego ciała zależy od wody, bez wody umiera w ciągu kilku dni. Jakość komórek, wygląd ciała, funkcjonowanie organizmu zależy od jakości i ilości wypijanej wody. Woda jest podstawą wszelkiego życia. Z wody składa się ciało. I tak, krew zawiera ok. 83 % wody, mięśnie dzięki którym poruszasz się 75% wody, płuca 90 %, mózg, który kontroluje ciało 76% wody, a kości 22%.

Ciało przeciętnego dorosłego człowieka eliminuje od 2 do 3 litrów wody dziennie poprzez oddychanie, pot i wydalanie. Z każdym posiłkiem gruczoły ślinowe wydzielają około 450 ml śliny potrzebnej do trawienia. Do powstania śliny też potrzebna jest woda, która musi być na bieżąco uzupełniana.

Zapamiętaj! Woda jest życiową siłą. Woda jest konieczna do życia. Woda tworzy komórkom odpowiednio czyste środowisko. Woda to najlepszy znany rozpuszczalnik. Woda daje poprawę zdrowia.

Właściwości wody są cudowne ale nie każdej woda. Potrzebujesz wody czystej z dobrymi bakteriami. Wody, która przepłucze i zasili organizm, wspomoże florę bakteryjną. Jednak pamiętaj, że woda wypłukuje również z organizmu to co jest dobre. Woda również wyziębia. Zatem jak we wszystkim, zachowaj umiar i daj sobie czas. Zanim zajdziesz w ciążę poczekaj, wysprzątaj organizm. Trzy miesiące trwa wymiana wody w organizmie. I tyle czasu minimalnie potrzebujesz na porządki w ciele przed zajściem w ciążę.

All Posts
×

Almost done…

We just sent you an email. Please click the link in the email to confirm your subscription!

OKSubscriptions powered by Strikingly