Return to site

PRĄD, który leczy i zmienia wszystko. Przeczytaj!

Cierpisz, bo życie Ci się nie układa, bo zmagasz się wyzwaniami zdrowotnymi: endometriozą, zespołem policystycznych jajników, bólem miesiączkowy, torbielami, niepłodnością, masz lęki, obawy, stres itd. Tak bardzo chcesz cieszyć się życiem, tak bardzo chcesz zajść w ciążę, ale boisz się wyzwań przed tobą stojących. Zobacz jak możesz sobie pomóc!

Rozwiązanie twoich wyzwań jest w zasięgu twojej ręki. Wszystko jest możliwe. Możesz pozbyć się bólu, cierpienia, leków. Możesz zajść w ciąże, możesz uchronić się przed poronieniem, możesz cieszyć się zdrowym i szczęśliwym życiem. Wystarczy tylko, że otworzysz się na nowe. Wystarczy tylko, że skorzystasz z prądu, siły uzdrawiającej. Że nastawisz się na odbiór fali uzdrawiającego prądu. Zobacz, aby radio działało, abyś mogła odsłuchiwać audycje radiowe, konieczny jest dostrojenie odbiornika ze stacją nadawczą. Potrzebujesz znaleźć falę radiową, na której jest ten program w radio. Jak już znajdziesz, dostroisz, to słuchasz. Podobnie jest z tobą. Gdy otworzysz się odbiór fala uzdrawiającego prądu wtedy przechodzi on przez twoje ciała i je porządkuje.

W uzdrawiającym prądzie jest zawarte wszystko: zdrowe ciało fizyczne i duchowe, ochrona i przewodnictwo, porządek w tobie i w twoim otoczeniu, szczęście, zadowolenie, pomoc w różnych sytuacjach, spełnienie życzeń serca. Czy jesteś tego świadoma? Czy wiesz, że wszystko jest w zasięgu twojej ręki! Masz duży wpływ na swoje życie, zdrowie, poczęcie dziecka. Otwórz się na odbiór uzdrawiającego prądu.

Niewłaściwe myśli, brak wiary, pokory, siedzenie w problemie itp. działa jak stacja zakłócająca. Odbiór prądu uzdrawiającego staje się utrudniony albo niemożliwy. Odbiór zależny jest od tego, jak potrafisz się otworzyć. Im bardziej jesteś otwarta, tym więcej tej siły potrafi odebrać.

Ale uwaga, odbiornik radiowy działa przy napięciu 220 Volt, przy większym napięciu przepala się i niszczy. Twoje ciało reaguje podobnie. Dlatego możesz otrzymać tyle prądu na ile potrafisz uwierzyć i na ile potrafisz się otworzyć. Wiesz zapewne, że nie każda stacja odbiorcza przystosowana jest do odbioru fal. Tak samo jest u ludzi. Niektórzy nie potrafią samodzielnie jej przyjąć. Może się, więc zdarzyć, że będziesz nie zdolna do samodzielnego odbioru prądu.

All Posts
×

Almost done…

We just sent you an email. Please click the link in the email to confirm your subscription!

OKSubscriptions powered by Strikingly