Return to site

Poznaj się, zanim zajdziesz w ciążę!

Ostatnio spotkałam się z młodą kobietą, która przygotowuje się do ciąży. Opowiada: trzy tygodnie walki z przeziębieniem, masa tabletek przeciwzapalnych, przeciwgorączkowych itp. i dalej niedomaga. A wystarczy tylko dać organizmowi odpowiednie narzędzia.

Ostatnio spotkałam się z młodą kobietą, która przygotowuje się do ciąży. Opowiada: trzy tygodnie walki z przeziębieniem, masa tabletek przeciwzapalnych, przeciwgorączkowych itp. i dalej niedomaga. A wystarczy tylko dać organizmowi odpowiednie narzędzia, by

sam zrobił porządek. Wystarczy tylko pozwolić mu spalić nagromadzone śmieci i po sprawie. Jakie zdrowie może przekazać ta kobieta swojemu przyszłemu dziecku? Jakie zbierze w późniejszym czasie tego konsekwencje? Wątłe zdrowie, wycieczki po lekarzach, tabletki i kolejne słabsze pokolenie.

Zadziwiające, jak ludzie w dzisiejszych czasach nie znają samych siebie, nie wiedzą jak obsługiwać własne ciało i ducha. Jak się o nie troszczyć, pielęgnować i wzmacniać. Jakie to przykre, że tabletki i inne środki chemiczne zastąpiły naturę. Gdzie mądrość, która została przekazana człowiekowi? Zaginęła!

Zobacz piec, w którym wygasło to, co się paliło. Wyobraź sobie, że następnego dnia palisz w tym piecu bez uporządkowania tego co pozostało z poprzedniego dnia. Jak w piecu będzie się paliło? Rozpali się pięknym ogniem a może będzie się kopciło? Tym piecem jest Twój organizm!

All Posts
×

Almost done…

We just sent you an email. Please click the link in the email to confirm your subscription!

OKSubscriptions powered by Strikingly