Return to site

Poznaj energię, która zmienia życie, która kiedyś była przypisywana bóstwom i duchom.

Nieregularny tryb życia, brak energetycznego pożywienia, słabej jakości pokarmy, brak właściwej higieny, nie radzenie sobie z emocjami, brak akceptacji siebie przyczyniają się do spadku energii w ciele co w dalszej konsekwencji przekłada się na coraz to większe problemy z zajściem w ciążę. Na rynku jest dostępnych mnóstwo leków i suplementów diety przeznaczonych do wspomagania poczęcia dziecka. Jednak w walce o ciąże warto zadbać o siebie nie tylko łykając różne specyfiki ale również poprzez zadbanie o własne wnętrze, o właściwy przepływ energii.

Kiedyś zjawiska związane z energią przypisywane były bóstwom, duchom. W renesansie, oświeceniu zaczęto je bardziej rozumieć i przypisywano je zjawiskom przyrodniczym. Kopernik dokonał rewolucyjnego odkrycia, że Ziemia krąży wokół Słońca. Newton odkrył teorię grawitacji. Albert Einstein, kiedy wykazał, że E=mc2 świat wszedł w nową erę. Dzięki temu odkryciu w nauce powstał skok kwantowy. Stało się prawdą to co do tej pory było fikcją pokazywaną w dziecięcych komiksach. Teraz świat wie jak wykorzystać energię.

W 1998 r. Departament Obrony Stanów Zjednoczonych przeprowadził eksperyment. Naukowcy zdrapali z podniebienia osoby badanej kilka komórek i włożyli je do próbówki, którą podłączyli do wykrywacza kłamstw. To samo zrobioną z osobą badaną. Z tą różnicą, że komórki znajdujące sie w próbówce i osoba badana znajdowały się w innych budynkach oddalonych od siebie o 8 kilometrów. Pokazywano osobie badanej różne programy telewizyjne (relaksacyjne, wyciszające, pobudzające, pełne przemocy) i obserwowano ich wpływ na komórki. Odkryto, że komórki zamknięte w próbówce reagowały w taki sam sposób i w tym samym czasie co ich właściciel. Gdy były to programy pobudzający, komórki wykazywały fizjologiczne pobudzenie. Gdy był to program wyciszający, komórki wykazywały cechy wyciszenia. Wykonywano szereg eksperymentów zwiększając odległość. Zaskakujące, że wyniki były zawsze takie same.

Czy to czary mary czy fizyka kwantowa?

Badania pokazały: ludzie ciągle przekazują sobie informacje na poziomie nieświadomym nawet jeśli znają się tylko trochę. To co kiedyś było uważane za mistyczne, dzisiaj ma swoje wyjaśnienie w fizyce kwantowej. Możesz nauczyć się wykorzystywać naturalne mechanizmy fizyki kwantowej do określonego celu. Fizyka kwantowa zakłada, że wszystko jest możliwe, jeśli tylko pojawi się sytuacja, która tego wymaga.

All Posts
×

Almost done…

We just sent you an email. Please click the link in the email to confirm your subscription!

OKSubscriptions powered by Strikingly