Return to site

Poznaj energię, dzięki której możesz zajść w ciążę i urodzić dziecko

Dzieci bawiące się na podwórku, matki z wózkami, koleżanki opowiadające o swoich pociechach, czyli wszystko to, co kojarzy się z posiadaniem własnego dziecka, ogromnie przeraża cię, bo pragniesz zajść w ciążę i mieć własne dziecko. Warto pomóc sobie, by bez stresu przetrwać ten trudny czas i w spokoju doczekać sie własnej pociechy. Zobacz co możesz zrobić.

Brak posiadania dziecka mimo usilnych starań może być źródłem ogromnego stresu. Większość par po nieudanych próbach panicznie boi się bezdzietności. Unika kontaktów z innymi, nie chce wychodzić do ludzi, jest w smutku i cierpieniu. Niektóre pary w panice uciekają się do różnych metod, często bardzo bolesnych po to, by zajść w ciążę nie zwracając uwagi na konsekwencje jakie one za sobą niosą.

Co zatem możesz zrobić? Wykorzystaj energię, którą masz w dłoniach. Wykorzystaj energię życiową, ożywczy prąd, którego inteligencja przechodzi twoje wyobrażenie. Siłę życiową, która została dobrze udokumentowana tysiącami badań. Chcesz ją poczuć? Proszę bardzo. Podnieś ręce na wysokość uszu. Zacznij mocno poruszać samymi dłońmi. To ma być bezwiedny ruch. Pozwól, by dłonie machały w różne strony, kierunki, tak jak by, były szmacianą lalką. Potrząsaj nimi przez minutę, dwie po czym ułóż obie dłonie naprzeciwko siebie na wysokości klatki piersiowej. Poczuj co czujesz, jakie masz odczucia. Czy masz wrażenie, jakbyś trzymałam piłkę, kulę pomiędzy dłońmi? To jest energia.

Taka energia płynie przez twoje ciało, taka energia to dowód na to że żyjesz, taka energia zasila i potrafi uzdrowić. Możesz sie tego nauczyć. Wystarczy tylko poznać kilka trików.

Siła życiowa jest energią, która odróżnia to co żyjące od tego co jest martwe. Jest prądem życia wykorzystywanym od tysiącleci. Energie tę wykorzystuje się na wiele różnych sposobów: w akupunkturze, w klawiszoterapii, masażach leczniczych, ćwiczeniach, w kontemplacji, w metodach kwantowych np. w metodzie kwantowej NA DZIDZIUSIA. Masz w sobie tę siłę, możesz ją poczuć wystarczy tylko czasem zdać sobie z tego faktu sprawę, że ją posiadasz. Gdy wsłuchasz się w siebie, gdy wyciszysz umysł.

Zabieganie, hałas, pęd ją tylko zagłusza. Pamiętaj, najciemniej jest pod latarnią. Czasem rzeczy oczywiste, proste widzimy na samym końcu. Sztuką jest w życiu dostrzegać prostotę. W niej często znajduje się klucz do sukcesu.

Jeśli masz problem z odczuwaniem energii, jeśli chcesz dowiedzieć się jak ją wykorzystać do poczęcia dziecka, zapytaj o pomoc.

All Posts
×

Almost done…

We just sent you an email. Please click the link in the email to confirm your subscription!

OKSubscriptions powered by Strikingly