Return to site

Po kieliszku wina piękniejsza jest dziewczyna. Zanim zajdziesz w ciążę, weź to pod uwagę!

"Nie ma brzydkich kobiet, tylko czasem wina brak" - tak śpiewał Shakin' Dudi. Pod wpływem alkoholu mężczyzna spostrzega kobietę inaczej. Podobnie sprawa ma się z kobietami. Nauka to potwierdza, alkohol wpływa na spostrzeganie drugiego człowieka. Pod wpływem alkoholu wszystko wydaje się inne. Kobieta jest ładniejsza, bardziej seksowna, otwarta na seks. Mężczyzna wydaje się atrakcyjniejszy, przystojniejszy, bardziej seksualnie pobudzony. Alkohol rozluźnia i wzmacnia pożądanie. Jednak gdy planujesz ciąże ryzykowne jest uprawianie seksu pod wpływem alkoholu.

Spożywanie alkoholu przed uprawianiem miłości ma swoje naukowe uzasadnienie na spostrzeganie partnera. Pod wpływem alkoholu zanika w mózgu umiejętność rozpoznawania symetrii twarzy, która jest jedną z decydujących wyznaczników urody. Po alkoholu słabiej pracuje cześć mózgu odpowiedzialna za interpretację widzianego obrazu oraz cześć odpowiedzialna za myślenie krytyczne. To dlatego gdy wytrzeźwiejesz masz inny gust, inny smak.

Dlatego warto zadać sobie pytanie czy bez alkoholu jestem atrakcyjna dla partnera. Czy na trzeźwo podobam mu się, czy ma na mnie ochotę i czy ja mam ochotę na niego.

Bez jest dłużej

Uważaj! Alkohol może działać odwrotnie. Zamiast okazałej erekcji, klapa. Nadużywanie alkoholu uszkadza nerwy układu przywspółczulnego, który odpowiedzialny jest za erekcję. To wyjaśnia, dlaczego osoby nadużywające alkohol stają się impotentami.

Alkohol wbrew pozorom osłabia energię seksualną. Bo choć podnosi on pragnienia to utrudnia ich spełnienie. Regularne spożywanie alkoholu, choćby symboliczne przytępia odczucia erotyczne i seksualne, utrudnia w osiągnięciu orgazmu, uniemożliwia powtórne współżycie. Statystyki pokazują, regularne picie alkoholu prowadzi do oziębłości u kobiet i impotencji u mężczyzn w 50 - 80% przypadków. Alkohol niszczy rodzinę. Przez alkohol rodzą się chore, kalekie, opóźnione rozwojowo dzieci. Statystyki pokazują, 40% par rozwodzi się przez alkohol. Alkohol wywołuje odrazę, wstręt do partnera. Niszczy intymność.

Jeśli uprawiasz seks z partnerem, który jest pod wpływem procentów, wykonujesz gwałt na sobie. Gwałcisz swoją psychikę i ciało. To tzw. samogwałt ciała i ducha, który wcześniej czy później odbije się na tobie . Spójrz prawdzie w oczy. Czy z kimś takim chcesz mieć dziecko. Czy takie dziecko może być zdrowe i szczęśliwe. Czy możliwe jest stworzenie szczęśliwej rodziny gdzie obecny jest alkohol.

All Posts
×

Almost done…

We just sent you an email. Please click the link in the email to confirm your subscription!

OKSubscriptions powered by Strikingly