Return to site

Pigułka zabiła ginekologię

Każdy problem, którego doświadczasz ma swoją przyczynę i rozwiązanie. Trądzik, bolesne miesiączki, niepłodność, itp. to tylko symptomy pewnych nieprawidłowości. Dlaczego zatem lekarze przestali myśleć i zaczęli przepisywać pigułkę antykoncepcyjną na wszystko?

Ponad pięćdziesiąt lat temu ginekologia zrezygnowała z poszukiwania przyczyn chorób kobiecych. Stoi za tym pigułka antykoncepcyjna. To ona zaczęła likwidować objawy chorób, zapominając jednak o przyczynach. W ten sposób zredukowano a nawet niemal zrezygnowano z prowadzenia badań nad przyczynami wyzwań zdrowotnych kobiet. Te działania szkodzą kobiecie. Zamiast rozwiązywania problemów proponuje się pigułkę antykoncepcyjną, aborcje, sterylizacje, in vitro. Dlaczego? W imię, czego?

Te rozwiązania nie rozwiązują problemów! Te rozwiązania szkodzą kobiecie. Kiedy odstawiasz pigułkę problem często wraca, trądzik, bóle miesiączkowe. Dlaczego? Bo pigułka nie leczy a usuwa tylko objawy. Dokąd taka medycyna jest w stanie cię doprowadzić? Gdzie chcesz być za rok, pięć, czy dziesięć lat. W którym punkcie? Możesz pozbyć się wezwań nie na chwile, lecz na zawsze. Możesz, jeśli tylko podejmiesz decyzję i zaczniesz działać. Tu trzeba przeprowadzić dogłębny wywiad. Trzeba dowiedzieć się, co jest przyczyną, w czym tkwi problem. I zaproponować odpowiednie działanie. To jest rozwiązanie, nie przykrywanie.

Pigułka antykoncepcyjna zbiera swoje żniwo. Czy wiesz, że decydując się na jej branie, zgadzasz sie na powolne wyniszczanie organizmu. Pigułka powoduje zatory żylne, prowadzi do powolnej śmierci.

Czy wiesz, że w dobie dzisiejszych czasów więcej sprzedaje się pigułek antykoncepcyjnych z powodu rzekomego rozwiązania problemu zdrowotnego, niż jako antykoncepcje?

Zacznij myśleć, rusz głową, zastanów się i podejmij właściwą decyzję.

All Posts
×

Almost done…

We just sent you an email. Please click the link in the email to confirm your subscription!

OKSubscriptions powered by Strikingly