Return to site

OTO powód, przez który nie zachodzisz w ciążę. Musisz go poznać!

Gdy współżyjesz bez zabezpieczeń i nie możesz zajść w ciążę z niewiadomego powodu zadajesz pytanie "co jest nie tak, o co chodzi, przecież badania pokazują, że wszystko jest w porządku" "przecież próbowałaś już wszystkiego". Dlaczego więc nie zachodzisz w ciążę? Czy rzeczywiście jesteś skazana na bezdzietność i nie masz szans na poczęcie dziecka, szans na stworzenie rodziny. Doświadczenie pokazuje, regulacja magnetyzmu pary może prowadzić do zakończenia problemów z niepłodnością.

Gdy lekarz stwierdza, że jesteście płodni a ciąży brak, przyczyną niepłodności może być niewłaściwa lub słaba polaryzacja pary. Medycyna naturalna zna zjawisko polaryzacji magnetycznej i jej wpływ na płodność.

Co oznacza polaryzacja?

Zapewne pamiętasz doświadczenie z lekcji fizyki z magnesami. Jak należy je ustawić aby się przyciągnęły. Podobnie ma się z komórkami. Do zapłodnienia dochodzi gdy następuje połączenie plemnika z komórką jajową. Aby doszło do zapłodnienia potrzebne jest przyciąganie się komórek. Gdy macie tę samą polaryzację, do zapłodnienia nie dojdzie. Do zapłodnienia również nie dojdzie gdy ty lub twój partner ma słabą polaryzację.

Jeśli zmagałaś się z poważną chorobą, chronicznym bólem, silnym lub ciągłym stresem, przebywałaś pod wpływem silnego pola elektromagnetycznego, przechodziłaś odwyk, depresję, masz zaśmiecony organizm to możesz mieć zakłóconą polaryzację. Niewłaściwa polaryzacja może być powodem poronień i braku zapłodnienia przy zabiegach sztucznej inseminacji i metodzie In Vitro.

Ale uwaga, można przywrócić prawidłową polaryzację zarówno kobiecie jak i mężczyźnie. Badanie polaryzacji można wykonać prostą, bezpieczną i bezinwazyjną metodą. Jeśli okaże się, że jest zaburzona, w prosty sposób można ją

uporządkować.

All Posts
×

Almost done…

We just sent you an email. Please click the link in the email to confirm your subscription!

OKSubscriptions powered by Strikingly