Return to site

OTO metoda NA DZIDZIUSIA - sprawdź jak działa

JA - przedstawia istotę bez nazwy, bez imienia. Przedstawia obecność istnienia człowieka. JA istnieje. Widać mnie, słychać, czuć. Gdy rodzi się dziecko, na początku brak mu imienia. Ono po prostu jest. Ono jest po prostu JA.

Jesteś doskonałością. Masz możliwości stwórcze. Sprawdź.

Zakończ konflikt z samym sobą. Przestań żyć w bezsensie. Umieranie za życia jest głupotą.

JA jestem - oznacza duchowy stan doskonałości we mnie, w tobie, w nas. A skoro tak, to wypowiadając stwierdzenie np. "JA JESTEM ZDROWIEM", "JA JESTEM MIŁOŚCIĄ", "JA JESTEM SZCZĘŚCIEM", "JA JESTEM RADOŚCIĄ", "JA JESTEM OBFITOŚCIĄ", "JA JESTEM WEWNĘTRZNYM SPOKOJEM", wyrażasz stan zdrowia , miłości, obfitości, szczęścia, radości. Gdy jesteś miłością, otaczasz się miłością. Gdy jesteś zdrowiem, żyjesz w zdrowiu itd. Zatem wszystko może się zdarzyć. Może pojawić się zdrowie, dziecko, miłość, bogactwo życia. Stan duchowy może się zmaterializować. Ale jest jedno ale. Stwórcą swego życia możesz być tylko wtedy gdy osiągniesz stan duchowego pragnienia. Gdy poczujesz go zarówno w głowie jak i w sercu. Jest prawo, które mówi:

" Kto ma będzie mu dodane a kto nie ma, to będzie mu zabrane nawet to co ma".

Jak to zinterpretować. Rozwiń w sobie życie duchowe. Wejdź w tę sferę i pozwól sobie na wibracje miłości, zdrowia, mądrości, bogactwa itd. To jest podstawowy warunek materializacji pragnień. To jest prawo kosmosu, prawo przyciągania, które może stworzyć wszystko. Prawo przyciągania działa zgodnie z twoimi wibracjami. Myślisz, mówisz, działasz, masz. Wszystko potrzebuje być spójne. Spójne również z podświadomością, która może sabotażować działania.

All Posts
×

Almost done…

We just sent you an email. Please click the link in the email to confirm your subscription!

OKSubscriptions powered by Strikingly