Return to site

OTO metoda NA DZIDZIUSIA, dzięki której możesz zajść w ciążę już w następnym cyklu płodności.

Przed tobą decyzja - próbować dalej starać się o dziecko w naturalny sposób czy podejść do In vitro. Jeśli szukasz sposobu na zajście w ciąże, rozwiązanie znajdziesz w sobie. Oto metoda NA DZIDZIUSIA, która staje się coraz bardziej popularna. To dobrze, bo to kierunek, za którym warto podążać. To dzięki niej możesz zajść w ciążę już w następnym cyklu płodności.

Wiesz, że lata mijają a ty dalej nie jesteś w ciąży.. Czujesz presję czasu, otoczenia. Twoje pragnienie posiadania dziecka z każdym dniem rośnie. Co zrobić? W którą stronę pójść? Co wybrać? Jak niepłodności przekuć w płodność?

W życiu nie ma przypadków ale jest tzw. nieprzypadkowość przypadków. Może nie zdajesz sobie z tego sprawy ale to, że czytasz ten artykuł to nie przypadek. Wszystko, nawet najmniejsze cząsteczki są ze sobą powiązane.

"Wszystko jest energią. Wszystko.

Dostrój się do częstotliwości tego czego pragniesz a w nieunikniony sposób stanie się to twoją rzeczywistością. Nie może być inaczej. To nie filozofia, to fizyka." / Albert Einstein

Wszystko ze sobą rezonuje. To magia czy fizyka kwantowa. To cudowna tajemnica, z której płynie nauka. Kiedy dwa układy drgają z różnymi częstotliwościami wtedy pewna siła tzw. rezonansem powoduje, że następuje przekazywanie sobie energii . Gdy coś drag z różną częstotliwością po pewnym czasie następuje uzgodnienie i wyrównanie do tej samej częstotliwości. Odbywa się proces, w którym ludzie, przedmioty wyrównują poziom energii, wyrównują swój ruch, zgrywają się w rytmie. I tak np. wahadła w zegarach wprawione w ruch niezależnie jeden od drugiego po kilku dniach uzgadniały się i chodziły w równym tępię. Zjawisko to możesz również zaobserwować wśród kobiet. Gdy dwie lub więcej kobiet mieszka pod jednym dachem, w jednym mieszkaniu z czasem dochodzą do zdania, że ich cykle miesiączkowe są w podobnym czasie. Naukowcy dowiedli, że wyjęte zwierzętom serca, przetrzymywane w warunkach laboratoryjnych zaczynają bić w jednym rytmie. Zjawisko to jest powszechne. Gdy dwa przedmioty, dwie osoby drgają o różnych częstotliwościach wchodzi rezonans i to za jego sprawą dochodzi do uzgodnienia wibracji. Niższa wibracja się podwyższa albo wyższa obniża, ewentualnie jest jeszcze jedna możliwość - spokojny przepływ pomiędzy nimi.

Poprzez pewne technik możesz podnieść swoje wibracje. Możesz odczuć je poprzez dłonie. W nich jest wielka moc. Możesz podnieść ich wibrację do bardzo wysokich częstotliwości i wykorzystać je do samo leczenia organizmu, do zajścia w ciążę. Jeśli nie wiesz jak, zawsze możesz skorzystać z pomocy osoby o wyższych wibracjach. Może ona przekazać ci uniwersalną wibrację miłości, która przekaże ci uzdrawiającą energię, życiową siłę do poczęcia dziecka.

All Posts
×

Almost done…

We just sent you an email. Please click the link in the email to confirm your subscription!

OKSubscriptions powered by Strikingly