Return to site

OT niezawodna recepta w staraniach o dziecko

Z udanego seksu rodzą się szczęśliwsze dzieci. Niby tak nie wiele a tak wielki wpływ ma na życie twojego przyszłego dziecka. Co zatem możesz zrobić by zamienić podejście do seksu? Przeczytaj.

W staraniach o dziecko kluczową rolę odgrywają małżeńskie igraszki. To od nich może zależeć, jakość m.in. seksualnego życia dziecka. Ze szczęśliwych rodziców rodzą się szczęśliwe dzieci. Zaskakujące a może nie. Prawda jest jednak taka, wzajemny dotyk kochanków, w łóżku lub poza łóżkiem wpływa w zasadniczy sposób na harmonizowanie namiętności i sprawiania sobie rozkoszy. Czasem dotykamy się instynktownie. Jednak wielu z nas nie zdaje sobie sprawę, dlaczego ten dotyk jest tak ważny.

Obserwacje pokazują, ludzie dotykają się za mało! A przecież, gdy dotykasz swojego ukochanego a on dotyka ciebie przysadka wydziela do krwioobiegu hormon - oksytocynę. To ona odpowiedzialna jest za zwiększenie wzajemnej czułości do siebie, to ona wpływa na zmniejszenie stresu i nasila produkcję hormonów płciowych. To pod wpływem oksytocyny u ciebie rośnie wrażliwość na bodźce seksualne a u niego następuje wzrost wrażliwości członka. Dotyk usprawnia u niego mechanizm wzwodu.

Wyobrażasz sobie dobry seks bez czułości, ciepła, lekkości piórka dotyku? Badania pokazują, bez regularnego i czułego dotyku kobiety bardziej narażone są na depresję i spada u nich zainteresowanie seksem. Jak to wygląda u mężczyzn? Oni bardziej są skłonni do agresji, spada u nich zainteresowanie dotykiem niekoniecznie związanym z seksem. Zatem. Pragniesz harmonijnego związku, szczęśliwego poczęcia, dotykajcie się. To skuteczna recepta na miłości. Trzymajcie się za dłonie i przytulajcie, głaskajcie. To da poza satysfakcją emocjonalna również, zaspokojenie czysto fizjologiczne, czego wynikiem będzie udane życie seksualne. Tu bardzo ładnie plasuje się stwierdzenie "apetyt rośnie w miarę jedzenia" Dotyczy to również apetytu na dotyk i seks. Im więcej masz dotyku, satysfakcjonującego seksu tym bardziej go pragniesz i tym większą sprawia ci przyjemność. Gdy nie masz ochoty na miłosne zbliżenia zachowaj jednak fizyczny kontakt. Dlaczego? By nie zapędzić sie w ślepy zaułek. Bez wzajemnego dotyku i seksu tracisz na niego ochotę. To tak zwane dodatnie sprężenie zwrotne.

Poznaj powód swoich trudności z zajściem w ciążę.

All Posts
×

Almost done…

We just sent you an email. Please click the link in the email to confirm your subscription!

OKSubscriptions powered by Strikingly