Return to site

Odzyskaj młodość i płodność - poznaj moc dotyku

Ludzie od dawien poszukają eliksiru młodości, cudownego środka na utrzymanie młodego wyglądu, sprawnego ciała i jasnego umysłu. Dużo uwagi poświęca się witaminom, hormonom, bo zakłada się, że ich suplementacja może powstrzymać starzenie się organizmu a tym samym ułatwi zajście w ciążę.

To błąd. Takie rozwiązanie jest krótkowzroczne. Jesteś układem energetycznym, po twoim ciele krąży życiowa energia. Twoje ciało potrzebuje przepływu energii. Gdy energia swobodnie krąży w organizmie oznacza to zdrowie, młodość, gdy są zastoje, blokady powstają choroby i starość, trudności z zajściem w ciążę.

Potrzebujesz dobrego dotyku. Każdy z nas go potrzebuje. Uzdrawiająca jego moc jest dobrze znana i udokumentowana. Skóra jest siedzibą energii. Krąży ona w ciele a szczególnie w skórze własnymi kanałami zwanymi meridianami. Dobre zdrowie uwarunkowane jest od całkowitej ilości energii i od jej swobodnego przepływu. Dotyk miłosny wprawia tę energię w ruch. Pomiędzy twoja skórą a skórą twojego męża, pomiędzy skórą twoich dłoni a skórą dłoni męża krąży energia. Dochodzi do wymiany energetycznej, do procesów ładowania i rozładowania, przemieszczania energii.

Masaż głowy, twarzy, stóp a w szczególności dłoni usuwa blokady i stymuluje swobodny przepływ witalnej energii po organizmie. Taki masaż niweluje skutki stresu i wprowadza organizm w stan odprężenia i relaksu. Układ nerwowy zaczyna prawidłowo funkcjonować.

Potrzeba stymulacji skóry jest podstawową potrzebą biologiczną człowieka. Konieczną do życia tak samo jak sen, powietrze, woda, czy pożywienie.

All Posts
×

Almost done…

We just sent you an email. Please click the link in the email to confirm your subscription!

OKSubscriptions powered by Strikingly