Return to site

Nie zachodzisz w ciążę z niewiadomego powodu? Sprawdź dlaczego!

Przekonania towarzyszą człowiekowi od zawsze. Dlaczego warto nad nimi panować? Jakie mają znaczenie i jakie rodzą za sobą konsekwencje? Poznaj niezwykłe właściwości swojego mózgu w staraniach o dziecko!

Jedynym wrogiem człowieka jest nim on sam!

Problem z zajściem w ciąże, na podstawie przeprowadzonych badań pokazuje, że w 90% odpowiedzialna za to jesteś ty sama. Oczywiście pod warunkiem, że z punktu medycznego jest wszystko w porządku. Samo sabotowanie zbiera swoje żniwo. Znasz to, bo przecież starasz sie o ciąże od dłuższego już czasu.

Dowiedz się, co cię sabotuje, gdzie tkwi problem. I zmień swoje przekonania. Ukierunkuj je. To może nie być łatwe, dlatego może wymagać pomocy specjalisty.

On pomaże ci dowiedzieć się, co cię sabotuje, da ci odpowiednie narzędzia, dzięki którym dowiesz się o tym i pozbędziesz się sabotujących przekonań. Pomoże ci w skutecznym zajściu w ciąże i jej utrzymaniu. Zmiana przekonań, z których bardzo często nie zdajesz sobie sprawy może okazać się kamieniem milowym w drodze do poczęcia dziecka. To trzeba sprawdzić i ukierunkować.

Praca z przekonaniami przypomina pranie brudnej bielizny w strumieniu czystej wody. Po każdym praniu znika kilka plam. Kontynuujesz tę czynność z cykliczną częstotliwością i za każdym razem bielizna robi się trochę czystsze. Spłukujesz bród z ubrania. Spłukujesz bród z siebie. Kiedy to już zrobisz stajesz się czysta i gotowa na poczęcie dziecka. Stajesz się świadomą twórczynią swojej rzeczywistości. Stąd już krótka droga do zajścia w ciążę i urodzenia dziecka.

Chcesz dowiedzieć się więcej:

All Posts
×

Almost done…

We just sent you an email. Please click the link in the email to confirm your subscription!

OKSubscriptions powered by Strikingly