Return to site

Nie zachodzisz w ciążę - wszystkiemu winne środowisko!

Wraz z nadejściem wiosny coraz więcej par planuje poczęcie dziecko. To normalne, mówią specjaliści. Wiosna sprzyja zajściu w ciążę. Ale uwaga, gdy nie możesz zajść w ciążę - uporządkuj środowisko.

Jak powiedział profesor Irv Konigsberg, jeden z pierwszych biologów komórkowych, gdy badane komórki w hodowli niedomagają, to należy, odnaleźć tego przyczynę. Najpierw należy przyjrzeć się środowisku komórek, a nie samym komórkom. Rada profesora Irv Konigsberg jest kluczem do zrozumienia natury życia. Kiedy wewnątrz twojego organizmu panuje zdrowe środowisko, kiedy komórki żyją w zdrowym środowisku - sprawnie prosperują, kiedy środowisko nie jest wystarczająco optymalne - słabną. Jak się okazało, po przywróceniu środowiska do optymalnego, stan komórek się zmienia - tak zwane chore komórki odżywają, wracają do zdrowia. Teorię tę uznał pod koniec swego życia Karol Darwin. Zrozumiał, że popełnił błąd, o czym pisze w liście z 1876 r. Przyznał, że błędem było brak przywiązania odpowiedniej wagi do bezpośredniego wpływu środowiska, typu pożywienie, klimat, oddech, przestrzeganie reguł życia itp.

Niemożność zajścia w ciąże może być naturalną selekcją, ochroną przed daniem na świat słabego dziecka. Może zatem warto przyjrzeć się sobie i zastanowić się nad tym, co można usprawnić? 

Chcesz dowiedzieć się więcej, umów się na spotkanie.

All Posts
×

Almost done…

We just sent you an email. Please click the link in the email to confirm your subscription!

OKSubscriptions powered by Strikingly